Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Górniak skomentowała wpadkę Moro
ONS
Newsy

Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu

Jak oceniła jej wykonanie utworu German?

Tegoroczny festiwal w Opolu wzbudził wiele emocji i kontrowersji jeszcze zanim w ogóle wystartował. Jego poziom artystyczny komentuje się różnie, ale wszyscy są zgodni co do jednego z punktów programu - występ Joanny Moro to była totalna wpadka. Przypomnijmy: Kompromitacja Joanny Moro w Opolu. Tego nie da się słuchać

Na głowę aktorki wykonującej hit Anny German "Człowieczy los" spadły gromy, a bardzo krytycznie o jej występie wypowiedziała się m.in. Elżbieta Zapendowska. Słynna nauczycielka śpiewu stwierdziła wprost, że Moro nie potrafi śpiewać (zobacz: Zapendowska skomentowała wielką wpadkę Moro w Opolu)

Organizatorzy festiwalu chcieli również, aby w repertuarze Anny German wykazała się również Edyta Górniak. Diwa polskiej piosenki odmówiła tłumacząc, że nie jest w stanie zmierzyć się z legendą. AfterParty.pl postanowiło poprosić piosenkarkę o komentarz feralnego występu Moro:
 

Nawet jeśli śpiewa się utwory różnych gatunków muzycznych, piosenki Pani German wymagają szczególnej techniki wokalnej. Zdziwiła mnie odwaga Pani Moro - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Edyta.


Waszym zdaniem to brak umiejętności czy stres był przyczyną tak złego występu Joanny Moro? Zobaczcie wideo:

Zobacz też galerię gwiazd, które wystąpiły na opolskiej scenie w tym roku:

Zapendowska krytykuje występ Moro z Opola
AKPA
Newsy
Zapendowska skomentowała wielką wpadkę Moro w Opolu
Zobaczcie jak masakrowała przebój Anny German

Występ Joanny Moro podczas tegorocznego festiwalu w Opolu miał być nie lada wydarzeniem. Ostatecznie jednak nie wszystko poszło po myśli organizatorów i aktorki. Gwiazda na scenie wykonała utwór Anny German "Człowieczy los", któremu nie podołała wokalnie, za co przeprosiła po zakończeniu występu . Zobacz: Kompromitacja Joanny Moro w Opolu. Porównaj jak śpiewa na płycie Na drugi dzień wykonanie Moro złośliwi porównywali do wielkiej wpadki Mandaryny na festiwalu w Sopocie w 2005 roku. Na temat występu Joanny  wypowiedział się m.in. uznany na całym świecie kompozytor Zbigniew Preisner , który w TVN24 nie szczędził słów krytyki odnośnie aktorki i jej wokalnego talentu. Występ nowej gwiazdy TVP nie umknął również Elżbiecie Zapendowskiej . Najsłynniejsza nauczycielka śpiewu również nie jest zachwycona opolskim występem Joanny. - Widziałam niefortunny występ Joanny Moro i nie ma tu mowy o złym odsłuchu czy innych problemach technicznych. Ta pani nie powinna po prostu śpiewać, bo nie potrafi. Pięknie za to poprowadziła niedzielny koncert - wyznała Zapendowska w rozmowie z "Faktem". Joanna Moro ze swoją interpretacją przeboju Anny German na pewno trwale zapisze się na kartach opolskiego festiwalu. Pytanie tylko, czy na takie przejście do historii liczyła? Zobacz: Międzynarodowa organizacja krytykuje Zapendowską Joanna Moro i jej interpretacja przeboju Anny German "Człowieczy los": Joanna Moro odsłoniła gwiazdę Anny German w Opolu:

Steczkowska o występie Moro z Opola
ONS
Newsy
Steczkowska o Moro: Śpiewanie nie jest jej profesją
Zaskakujący komentarz diwy

Ciągle nie milką echa wpadki Joanny Moro z tegorocznego opolskiego festiwalu. Aktorka nie udźwignęła ciężaru wykonania piosenki Anny German "Człowieczy los". Występ oceniły m.in.: Edyta Górniak i Elżbieta Zapendowska . Dziś swoją opinię na ten temat postanowiła wyrazić Justyna Steczkowska . Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu Wokalistka na swojej oficjalnej stronie wydała oświadczenie, odnoszące się do spekulacji jakoby pouczała Moro, jak należy śpiewać Annę German. Wszystko za sprawą wykonania piosenki "Człowieczy los" z 2004 roku, jakie pojawiło się na Facebooku diwy w tym samym momencie kiedy Moro zaliczyła wpadkę. Dzisiaj wideo zniknęło z sieci . - Nie jestem od tego, żeby kogokolwiek pouczać, a szczególnie aktorkę, bo śpiewanie nie jest jej profesją. Sama uważam, że moje wykonanie tej piosenki nie było wcale dobre. Wychodziłam dopiero z zapalenia krtani, co niestety słychać :( Nikt z nas nie dorówna Annie German i nie sądzę, żeby ktoś w ogóle się starał, bo każdy kto śpiewa ma świadomość, że jej głos był absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny! Niemniej jednak śpiewając jej piosenki tak jak potrafimy najlepiej, wspominamy Annę dając wyraz niesłabnącej miłości i szacunku do tej wokalistki. - czytamy na stronie Justyny. Na sam koniec Justyna napisała do Joanny Moro kilka ciepłych słów, życząc jej wszystkiego co najlepsze i powodzenia w dalszej karierze. Być może ta jedna z niewielu przychylnych wypowiedzi podbuduje nieco nadszarpnięty wizerunek aktorki. Szczególnie teraz, kiedy planuje ruszyć w trasę kocnertową w Polsce i za Oceanem. Zobacz: Wpadka nic jej nie nauczyła... Joanna Moro rusza z koncertami Wakacyjne zdjęcia Justyny Steczkowskiej:

Joanna Moro w Opolu zaśpiewa piosenkę Anny German
ONS
Newsy
Moro zaśpiewa piosenkę, którą odrzuciła... Edyta Górniak
Odniesie taki sam sukces jak diwa?

Już w najbliższy weekend rozpocznie się festiwal w Opolu. Z tej okazji organizatorzy postanowili zaprosić plejadę gwiazd, która zapewni taki sam sukces jak w przypadku Top Trendy 2013. Ostatecznie jednak aż dwie piosenkarki wycofały się z występu w Amfiteatrze Opolskim - Patrycja Markowska i Edyta Górniak . Diwa jako powód rezygnacji podała narzucony przez organizatorów nieodpowiadający jej repertuar, czyli piosenkę Anny German . Przypomnijmy: "Nie uważam abym miała prawo dotykać twórczości Pani German" TVP nie chce jednak wyrzucić z festiwalowego repertuaru przeboju Anny German i dlatego propozycję wykonania jej piosenki przekazano Joanie Moro . Aktorka, która wcieliła się w rolę piosenkarki ma zaśpiewać w Opolu jeden z jej największych przebojów. O wyróżnieniu pochwaliła się w "Party". - Bardzo się stresują, bo to wielka odpowiedzialność. Chcę jak najlepiej wypaść, żeby widzom się podobało. Chcę być z siebie zadowolona, bo jestem wymagająca - zdradza gwiazda. Joanna Moro poprowadzi także koncert galowy "Opole! Kocham Cię" . Ciekawe jak sprawdzi się w dwóch nowych rolach - piosenkarki i konferansjerki. Jeśli odniesie suckes, z pewnością przyczyni się on na realizację kolejnych planów zawodowych. Zobacz: "Pracuję nad materiałem na płytę" Zobacz kto jeszcze wystąpi podczas tegorocznego festiwalu w Opolu:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner