Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Edyta Górniak na koncercie: „Kocham gejów"! Jej występ oklaskiwał przyjaciel Dody

Gwiazda wróciła na scenę klubową po 25-latach

Edyta Górniak jakiś czas temu zyskała w polskim show-biznesie tytuł ikony gejów. W ostatni weekend Górniak zagrała koncert w gejowskim klubie „Glam” w Warszawie. Co się tam działo?

“Klub był wypełniony po brzegi! Edyta pojawiła się na scenie po 1 w nocy, a mimo to wszyscy czekali tylko na nią. Pojawiły się nawet drag queen, którym Edyta gratulowała wyglądu i odwagi", mówi nam gość koncertu.

Gwiazda zaśpiewała m.in “Jestem kobietą”, “Teraz tu” i swój nowy singiel “Glow on”. Pomiędzy piosenkami Edyta Górniak dziękowała wszystkim za przybycie, a nawet wyznała im miłość!

“Boże, ile cudownych duszy w jednym domu. Chciałam powiedzieć, że kocham gejów! Kocham wasze dusze. Dziękuję Wam, bo jesteście dla mnie inspiracją”, mówiła ze sceny Edyta Górniak.

Jednym z gości imprezy był najlepszy przyjaciel Dody, Dżaga (Mariusz Ząbkowski). Jak udało nam się dowiedzieć, Dżaga gratulował Edycie występuj i wręczył jej kwiaty. Wiadomo, że Górniak i Rabczewska za sobą nie przepadają. Czy Doda wybaczy przyjacielowi bukiet dla Edyty?
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w Opolu
ONS
Newsy
Trwają przygotowania Edyty Górniak do jubileuszowego koncertu. Znamy szczegóły
Towarzyszy jej ogromna ekipa

Już w najbliższy piątek rozpocznie się festiwal w Opolu. Tym razem największą gwiazdą polskiego święta muzyki będzie Edyta Górniak . Dla artystki będzie to wyjątkowy koncert, bowiem wystąpi każdego dnia z recitalem z okazji 25-lecia pracy artystycznej. AfterParty.pl poznało kilka ciekawych szczegółów dotyczących show Górniak. Edycie towarzyszyć będzie 20-osobowa ekipa - fryzjerzy, mejkapiści, styliści, asystenci. Podczas koncertów nie zabraknie starych utworów i wspomnieć sprzed lat, szczególnie tych ze sceny opolskiej. Dokładnie w tym miejscu Edyta zadebiutowała 25 lat temu z piosenką "Zły chłopak". Od tego czasu jej życie zmieniło się w bajkę, którą śledzimy z zapartym tchem. - Edyta zaśpiewa największe przeboje, na czele z To Nie Ja. Od tej piosenki zaczęła się jej kariera w Europie i Azji. Utwór będzie miał szczególną oprawę i zabrzmi w sobotę wieczorem. W przerwach pomiędzy intensywnymi próbami, Edyta odwiedzi dawną szkołę podstawową - mówi nam koleżanka z otoczenia Górniak Czekamy z zapartym tchem na jubileuszowy koncert Edyty Górniak. Tuż po nim gwiazda ruszy w tournee po największych miastach w Polsce. Zobacz: "Kocham gejów!" Edytę oklaskiwał nawet przyjaciel Dody

Natalia Kukulska zagra w Glamie
ONS
Newsy
Górniak wystąpiła niedawno w klubie dla gejów. Teraz przyszedł czas na kolejną wielką gwiazdę
Kto zaśpiewa?

W miniony weekend Edyta Górniak zagrała w klubie dla homoseksualistów. Jej występ zrobił ogromne wrażenie, a artystka nie ukrywała, że czuje więź ze społecznością gejowską. Zobacz:  Edyta Górniak na koncercie: „Kocham gejów"! Jej występ oklaskiwał przyjaciel Dody Teraz przyszedł czas na inną wokalistkę, która pojawi się w modnym i popularnym klubie Glam. Już 27 czerwca wystąpi tam Natalia Kukulska , która będzie promowała tam swój najnowszy album "Ósmy plan". Z pewnością przyciągnie sporą publikę i przekaże swoją niesamowitą energię zgromadzonym na miejscu fanom. My czekamy z niecierpliwością! Zobacz na Polki.pl:  Jaki jest "Ósmy plan" Natalii Kukulskiej?  

Honorata Skarbek zaśpiewa w Glamie
Newsy
Była Edyta Górniak, Natalia Kukulska, a teraz kolej na... Kto wystąpi w klubie dla gejów?
Spodziewaliście się?

Edyta Górniak wielokrotnie mówiła o tym, że identyfikuje się ze społecznością gejowską i udowodniła to ostatnio, kiedy zagrała koncert w popularnym klubie Glam. Diwa przyciągnęła prawdziwe tłumy i dla każdego znalazła chwilę. Kilka tygodni później na tej samej scenie pojawiła się Natalia Kukulska. Teraz przyszedł czas na nową gwiazdę, która tam zaśpiewa. Już 1 sierpnia w Glamie zagra Honorata Skarbek . Piosenkarka nieraz opowiadała się za tolerancją wobec osób homoseksualnych, podkreślała, że boli ją, że geje i lesbijki muszą ukrywać swoją miłość. Wokalistka podczas występu będzie promowała swój najnowszy krążek - "Puzzle". Z pewnością jednak nie zabraknie dobrze znanych hitów.  Zobacz:  Edyta Górniak na koncercie: „Kocham gejów"! Jej występ oklaskiwał przyjaciel Dody  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner