Edyta Górniak kupiła dom pod Krakowem za 1,5 mln złotych
Newsy

Edyta Górniak kupiła dom za 1,5 mln złotych! Artystka zadbała również o nową szkołę dla syna

Sprzeda mieszkanie w stolicy?

Edyta Górniak za swój nowy dom w Krakowie zapłaciła aż 1,5 miliona złotych! Piosenkarka, która kilka dni temu podczas wywiadu przyznała, że podjęła decyzję o przeprowadzce z Warszawy, zamieszkała na nowym osiedlu na obrzeżach Krakowa. Według informacji Faktu gwiazda zadbała również o to, żeby jej syn rozpoczął naukę w szkole, do której chodzą jego koledzy poznani na obozie letnim. Pomimo przeprowadzki Edyty Górniak nie zamierza ponoć sprzedawać swojego domu w Warszawie. Będzie tam częstym gościem, kiedy przyleci do stolicy.

Na pewno będzie dużo pracowała w stolicy. Samolotem można dostać się z Krakowa do Warszawy w godzinę, więc to dla niej żadne obciążenie. Ponadto będzie mogła nocować w swoim starym domu, z którego nie wywiozła wszystkich swoich rzeczy - zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy gwiazdy.

Wygląda więc na to, że ostatnie tygodnie były dla Edyty Górniak wyjątkowo intensywne. Nie dość, że zaledwie w kilka dni podjęła decyzję i przeprowadziła się do Krakowa, to jeszcze postanowiła zgłosić się do konkursu Eurowizji, mimo że szumu wokół jej osoby sprzed 22 lat nie wspominała najlepiej.


Zobacz także: Edyta Górniak potwierdza, że wystartuje w Eurowizji! Z jakim utworem wystąpi?

 

Edyta Górniak kupiła dom na obrzeżach Krakowa.

Syn gwiazdy rozpoczął naukę w szkole do której uczęszczają jego koledzy z letniego obozu.

Edyta Górniak na scenie w sukience w biało-czarne paski z tiulową spódnicą
ons.pl
Fleszstyle
Edyta Górniak zaszalała ze stylizacjami! Na koncercie w Krakowie pokazała 4 bajkowe kreacje! GALERIA
Edyta Górniak zaszalała ze stylizacjami! Na koncercie w Krakowie pokazała 4 bajkowe kreacje! GALERIA
Edyta Górniak eskortowana przez policję na lotnisku
Newsy
Edyta Górniak zamieszkała w Krakowie z powodu... mężczyzny!
Kupiła nowy dom i...

Decyzję o przeprowadzce z Warszawy do Krakowa Edyta Górniak podjęła spontanicznie w Nowy Rok. Tuż po koncercie sylwestrowym, który tam zagrała, z pomocą przyjaciół artystka zaczęła szukać domu dla siebie i syna Allana. Idealne lokum znalazła w Mogila nach . Willa mieści się na chronionym osiedlu na obrzeżach Krakowa. Edyta wybrała to miejsce, bo jest eleganckie, kameralne i położone nieopodal lotniska, co było dla niej kluczowe - zdradził w rozmowie z "Party" znajomy wokalistki. Ale to nie koniec nowości! "Party" ustaliło, że na przeprowadzkę do stolicy Małopolski namówił... mężczyzna! W dodatku bliski jej sercu. Kim on jest? Tak naprawdę to Allan przekonał mamę, by zamieszkali w Krakowie. Zawsze był na koncertach, które tam dawała, ostatnio walentynkowym, i miasto mu się spodobało. Poza tym oboje mają tu przyjaciół - dodał przyjaciel artystki. Allan zaliczył wszystkie przedmioty w starej szkole i pomyślnie zdał egzaminy do nowej placówki w Krakowie. Chłopiec nie miał też problemów z adaptacją. Z rówieśnikami zapoznał go przyjaciel, z którym uczy się teraz w jednej klasie. Jesteś ciekaw, jakie życiowe rewolucje szykuje jeszcze Edyta Górniak? Przeczytasz w nowym "Party".   Edyta Górniak razem z synem Allanem zamieszkała z Krakowie.   Edyta Górniak znów chce zaśpiewać na Eurowizji!    

Edyta Górniak w granatowym płaszczu, czarnym T-shircie i z okularami
Newsy
Edyta Górniak ma problem z nowym sąsiadem?! "Nie wie, co zrobić z tym mężczyzną"
Edyta Górniak ma problem z nowym sąsiadem?! "Nie wie, co zrobić z tym mężczyzną"

Nowy sąsiad prześladuje Edytę Górniak?! Gwiazda przeprowadziła się do Krakowa na początku stycznia, żeby zaznać spokoju i przygotować się do startu w konkursie Eurowizji. Jej plany zepsuł nowy sąsiad, który uprzykrza jej życie. Choć początkowo wydawało się, że mogą zostać przyjaciółmi... Edyta Górniak wróci do Warszawy przez nowego sąsiada? Gdy gwiazda przeprowadziła się do podkrakowskich Mogilan, wydawało się, że podjęła dobrą decyzję. Jej syn Allan poszedł do nowej szkoły, gdzie poznał nowych przyjaciół. Edyta była szczęśliwa i podekscytowana! Jesteśmy tu bardzo szczęśliwi i mamy wielką radość do odkrywania tego pięknego miasta - mówiła w wywiadach Edyta. Początkowo nowy sąsiad jej pomagał, ale później ich stosunki pogorszyły się. Dlaczego? Gdy Edyta przeprowadziła się do Mogilan, ten mężczyzna okazał się bardzo uprzejmy. Pomógł jej w przeprowadzce, podwiózł ją na wywiad do radia i na dworzec. Tylko że zbyt szybko wczuł się w rolę "asystenta" Edyty i teraz wręcz ją nachodzi - mówi "Super Expressowi" jeden z mieszkańców osiedla. W mediach ukazały się ich wspólne zdjęcia, a do tego niektórzy dziennikarze zaczęli sugerować, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń i to właśnie dla tego mężczyzny Edyta wyprowadziła się z Warszawy. Szybko jednak okazało się, że jej nowy sąsiad ma żonę i rodzinę, a z Edytą łączy go tylko to, że mieszkają blisko siebie. Znajomość z nowym sąsiadem zaczęła jednak ciążyć piosenkarce. Dlaczego? Nowy sąsiad gwiazdy rano otwiera bramę do osiedla gapiom, którzy chcą zobaczyć dom gwiazdy.  Jakby tego było mało, zadzwonił do jednej z gazet i podał się za jej nowego menedżera. Edyta jest wściekła! Nie wie, co ma zrobić z tym mężczyzną - zdradza informator gazety. Edyta Górniak  będzie mogła teraz nieco odpocząć od...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner