Od kilku tygodni tabloidy próbują rozwiązać jedną zagadkę - kim jest nowy facet Edyty Górniak. Spekuluje się bowiem, że piosenkarka związała się z młodszym mężczyzną, z którym współpracuje nad nową płytą. "Śledztwo" kolorowych gazet doprowadziło ich do kilku potencjalnych kandydatów, ale ci póki co gorąco zaprzeczają. Przypomnijmy: Tabloidy przypisują mu romans z Górniak. Teraz Chesney Snow zabrał głos

Reklama

Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem gazety mylnie skierowały swoją uwagę, a branża aż huczy od plotek. Znamienna okazała się ostatnia wizyta Górniak w Kołobrzegu, gdzie gościła na koncercie Radia Zet. Wokalistka wraz z całą swoją ekipą była zameldowana w jednym z najdroższych hoteli "Marina". Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Edycie towarzyszył też jej rzekomy nowy mężczyzna - Michał Nocny, muzyk z zespołu Dustplastic. Według naszego źródła, para dzieliła jeden pięciogwiazdkowy apartament.

Edyta podczas całego pobytu nie rozstawała się z Michałem i była w doskonałym nastroju. Wszyscy spodziewali się, że do hotelu zawita wielka diwa, tymczasem ona zachowywała się bardzo luźno i emanowała dobrym humorem. Zarezerwowano dla niej duży apartament, jeden z najlepszych w hotelu. Dzieliła go z Michałem, mimo że teoretycznie był zameldowany z kolegami z zespołu. Nie ukrywali się specjalnie - chętnie korzystali z hotelowej restauracji, a Edyta nie szczędziła mu czułych gestów - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl pracownik hotelu.

Pasują do siebie?

Zobacz: Górniak przerwała milczenie na Facebooku: "Tak. Jestem zakochana!"

Zobacz także

Reklama

Wszyscy faceci Edyty Górniak:

Reklama
Reklama
Reklama