Druga edycja Project Runway
ONS

Zapadła decyzja w sprawie drugiej edycji "Project Runway". Co z Anją Rubik?

Druga edycja Project Runway
ONS

Od momentu pojawienia się programu "Project Runway" w wiosennej ramówce TVN, budzi on ogromne emocje. Wszystko za sprawą nietuzinkowych projektantów i jurorów, wśród których znalazła się światowej sławy modelka Anja Rubik w roli przewodniczącej. Obok Rubik zasiadają Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski oraz zapraszani goście, wśród których są celebryci, projektanci i dziennikarze. Finał programu zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym powoli pojawiają się informacje o ewentualnych zwycięzcach i informacje o drugiej edycji. Przypomnijmy: Anja Rubik po cichu wskazała swojego faworyta. Wygra program?

Średnia oglądalność programu wynosi 1,63 miliona widzów, co dało stacji pozycję wicelidera w najważniejszej dla reklamodawców grupie odbiorców. Finał show zostanie wyemitowany 25 maja maja - wtedy też poznamy zwycięzcę. Stacja zadowolona z wyników, podjęła decyzję, że zrealizuje drugą edycję programu, ale póki co nie wiadomo czy znajdzie się w jesiennej ramówce czy dopiero w przyszłym roku. Nie wiadomo też czy będą zmiany w obsadzie show.
 

Jesteśmy zadowoleni z wyników oglądalności programu - mówi Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa działu PR Grupy TVN.


Cieszycie się z takiej decyzji?

Zobacz: Polska blogerka nie jest zachwycona programem Rubik. Co jej się nie podobało?

Piękne suknie ślubne w "Project Runway":

Więcej na temat Anja Rubik Project Runway
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43