Donald Trump Donald Trump całuje żonę Malenie Donald Trump Noc wyborcza - zwolennik Donalda Trumpa z Florydy nie może uwierzyć w swoje szczęście Donald Trump z córką Ivanką i wnuczką Arabellą
Donald Trump
East News
Uczyni Amerykę znów wielką?
1/9
Donald Trump
East News

Niemożliwe staje się możliwe. Choć sondaże dawały mu raczej małe szanse, to Donald Trump wygrał wybory w USA! Szala przechyliła się na jego korzyść podczas wieczoru wyborczego. Kluczowe okazało się poparcie stanów niezdecydowanych - gdzie zwykle poparcie waha się między kandydatami Republikanów i Demokratów. Trump dość niespodziewanie zwyciężył z Demokratką Hillary Clinton w takich stanach jak Floryda, Karolina Północna, czy w końcu Pensylwania! I to dało mu zwycięstwo w całym wyścigu.

Właśnie odebrałem telefon od Hillary Clinton. Pogratulowała nam wygranej. Ja pogratulowałem jej. Bardzo ciężko pracowała. Jesteśmy jej winni podziękowania za lata pracy dla kraju - mówił Donald Trump tuż po ogłoszeniu jego zwycięstwa.

Na wieść o jego kolejnych wygranych w poszczególnych stanach, w sztabie zapanowała euforia. Zupełnie odwrotnie niż na światowych rynkach, na których zaczęła się panika. Co ten wybór oznacza dla USA, co dla świata, a co dla nas? Dziś tego nie wiemy. 

Na razie wiadomo jedynie, że Ameryka ma jednego z najbardziej barwnych prezydentów w swojej historii...

2/9
Donald Trump całuje żonę Malenie
East News

Donald Trump ma powody do radości, podobnie jak nowa pierwsza dama - 46-letnia Melanie

3/9
Donald Trump
East News

Tuż po oddaniu głosu

4/9
Noc wyborcza - zwolennik Donalda Trumpa z Florydy nie może uwierzyć w swoje szczęście
East News
5/9
Donald Trump z córką Ivanką i wnuczką Arabellą
East News
6/9
Noc wyborcza w USA
East News
7/9
Donald Trump, dzień wyborów
East News
8/9
Noc wyborcza w USA
East News
9/9
Donald Trump, dzień wyborów
East News

Zwolennik Donalda Trumpa, noc wyborcza

Więcej na temat Donald Trump