ONS
Newsy

Doda wspierała mamę w chorobie. Odsunęła na bok nawet karierę!

To był nowotwór.

Doda od lat buduje wizerunek skandalistki, ale w głębi serca wydaje się być niezwykle wrażliwą osobą, chętnie manifestującą swoje uczucia wobec bliskich. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak dzielnie wspierała swojego ukochanego Adama Darskiego w walce z chorobą. Wielokrotnie podkreślała również swoją silną więź z rodzicami, szczególnie z mamą. Niestety los wystawił przyjaźń Dody z mamą na okrutną próbę. Zobacz też: Doda poważnie traktuje związek z Emilem. Zaskoczyła szczerym wyznaniemJak udało nam się dowiedzieć, Wanda Rabczewska w zeszłym roku zachorowała na nowotwór. To były bardzo trudne chwile dla rodziny Rabczewskich. Wówczas Doda bardzo troskliwie opiekowała się mamą. Przeniosła ją ze szpitala w Ciechanowie do stolicy. Uczestniczyła w wizytach u najlepszych specjalistów. Stale towarzyszyła jej w szpitalu w Warszawie, odsuwając na dalszy plan wszelkie zobowiązania zawodowe. Chorobę na szczęście udało się pokonać i dziś mama Dody znów jest zdrowa. Jesteśmy przekonani, że w walce z poważną chorobą nie bez znaczenia była obecność kochającej i troskliwej córki, która dzielnie stała przy łóżku mamy.


Obie panie niejednokrotnie wypowiadały się w mediach na temat swojej przyjaźni. W udzielonym niegdyś wywiadzie dla magazynu "Viva" Wanda Rabczewska tak mówiła o swojej córce:


Od dziecka uczyłam ją, że miłość trzeba szanować, bo nie spotyka się jej codziennie. Wpajaliśmy jej, że kochająca się rodzina stanowi oparcie. I staraliśmy się jej taką ostoję zapewnić. A mąż zawsze podkreślał, że honor to sprawa najważniejsza. I żeby nikomu nie robić krzywdy.
 

Nauka nie poszła w las, a Doda wyrosła na opiekuńczą i oddaną córkę!


Zobacz na Polki.pl: Tego nie widziałaś o Dodzie

 

 

 

 

Dorota i Wanda Rabczewskie
Bartek Wierczorek/LAF AM
Newsy
Doda o chorobie mamy dowiedziała się z e-maila! "Poczułam się tak, jakby ktoś zdzielił mnie w głowę"
Doda o chorobie mamy dowiedziała się z e-maila! "Poczułam się tak, jakby ktoś zdzielił mnie w głowę"

Doda i jej mama, Wanda Rabczewska, są gwiazdami nowego wydania Vivy! Pani Wanda po raz pierwszy opowiedziała tak szczerze o raku , walce z chorobą, nadziei i o tym, jak wielkie wsparcie miała w swojej sławnej córce. Mama Dody o swojej chorobie Wszystko zaczęło się od serii materiałów w programie "Na językach" o mężu Pani Wandy, Pawle Rabczewskim i jego nieślubnej córce. Mama Dody bardzo to przeżywała, nie spała po nocy, płakała. Informacja o chorobie spadła jak grom z jasnego nieba: Viva!: Diagnoza, „nowotwór”, … i…? Wanda Rabczewska: I szok. Straszny szok. Człowiek nie wierzy, mówi: „niemożliwe. To inni chorują, ja nie”. I dopiero gdy czarno na biały widzisz wynik, dociera do niego,  że nikt nie jest pod ochroną. Pani Wanda nie miała żadnych objawów: Nie miałam  żadnych zewnętrznych objawów, tylko cały czas byłam zdenerwowana, zrywałam się w nocy, nie mogłam spać, zalewałam się potem. On (lekarz - przyp.red.) zobaczył moje pobudzenie i to go zaniepokoiło. Niestety, jego podejrzenia się potwierdziły. Jak Doda dowiedziała się o chorobie mamy? Doda o chorobie mamy dowiedziała się z... e-maila! Wcześniej pokłóciła się z panią Wandą: Wanda: Właśnie… Napisałam do Dorotki e-maila, w którym informacje o raku wplotłam pomiędzy inne, w ostatnim zdaniu. Doda: Akurat trochę się poróżniłyśmy. Mama napisała więc: „Dobra, to już się nie kłócimy”. Zresztą właśnie wróciłam do lekarza i okazało się, że mam raka”. Poczułam się tak, jakby ktoś zdzielił mnie czymś w głowę. Nie było czasu na myślenie. Wsiadłam w samochód i po 40 minutach byłam u niej, w Ciechanowie. Doda zadbała o to, aby jej mama miała najlepszych specjalistów: Dorota przyjechała natychmiast i wzięła sprawy w swoje ręce. Na drugi dzień zabrała mnie do lekarza do Warszawy, profesora, który mnie...

Doda w okularach
Newsy
Doda odebrała medal za zasługi dla Ciechanowa!
Doda odebrała medal za zasługi dla Ciechanowa!

Doda właśnie odebrała medal od Rady Miasta Ciechanów za liczne zasługi wobec miasta i promowanie lokalnej społeczności. Artystka była bardzo wzruszona podczas spotkania z władzami miasta i jego mieszkańcami. Podczas uroczystości Rabczewską wspierali rodzice, którzy kibicują jej od początku jej kariery. Wywiad Dody w Vivie! O wsparciu jakie wokalistka otrzymuje od swojej rodziny Rabczewska opowiedziała w najnowszym poruszającym wywiadzie dla "Vivy!" . Przyznała w nim, że ostatnio jej najbliżsi przeżywają trudny okres i musi być bardzo silna i opiekować się chorą mamą. Pani Wanda dzielnie wspierała córkę podczas odbierania należnej nagrody, a sama gwiazda pochwaliła się zdjęciami z tego szczególnego dnia.   Zobaczcie fotki!   Zobacz: Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”   Doda pozuje z medalem   Nie patrzcie na moja twarz!😁😁jestem po przemówieniu gdzie poręczałam sie jsk bóbr 😪😪😪😪😪😪😪😪😘 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:14 PDT   Doda w Ciechanowie   Boże!!! Ile emocji ,wzruszeń !!!!!! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:10 PDT   Medal dla Dody od Rady Miasta Ciechanów   ❤️😍 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:05 PDT   Doda z mamą na okładce Vivy!

Doda z mamą na okładce Vivy!
Bartek Wieczorek / LAF AM
Newsy
Doda z mamą Wandą na okładce Vivy! Apeluje: "Mamo! Musisz wyzdrowieć"
Co jeszcze w numerze?

Diagnoza: nowotwór. "I szok. Straszny szok. Człowiek nie wierzy, mówi: 'Niemożliwe. To inni chorują, nie ja' - mówi mama Dody, Wanda Rabczewska, w najnowszym numerze "Vivy!". A jej córka dodaje: "Poczułam się tak, jakby ktoś zdzielił mnie czymś w głowę. Nie było czasu na myślenie. Wsiadłam w samochód i po czterdziestu minutach byłam u niej, w Ciechanowie". Doda z mamą na okładce Vivy! Wzruszająca rozmowa o walce z ciężką chorobą, wierze, nadziei, a przede wszystkim o miłości, która czyni cuda. Matki do córki i córki do matki. Zanim ją przeczytacie w 20. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę, na której piosenkarka apeluje: "Mamo! Musisz wyzdrowieć". A w środku sesja pełna ciepła i czułości autorstwa Bartka Wieczorka. Zobacz także: Wiemy, gdzie Doda i Emil Haidar wezmą ślub

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner