Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu!

Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu!

A jednak! Viki Gabor nie znalazła się w gronie prowadzących Eurowizję Junior 2020, która odbędzie się po raz drugi w Polsce, w listopadzie. Gospodarzami konkursu będzie m.in. Ida Nowakowska, która rok temu ogłosiła zwycięstwo Viki! Według nieoficjalnych informacji 12-letnia artystka ma zostać ambasadorką konkursu - co to oznacza, mamy się dowiedzieć już wkrótce! Tymczasem - zobaczcie, kto poprowadzi Eurowizję Junior 2020!

Zobacz także: 10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

Eurowizja 2020 - oto prowadzący

Czy Viki Gabor, podobnie jak Roxie Węgiel, poprowadzi Eurowizję Junior?
East News
Newsy
Viki Gabor pójdzie w ślady Roxie Węgiel i poprowadzi Eurowizję Junior 2020?
Viki Gabor pójdzie w ślady Roxie Węgiel i poprowadzi Eurowizję Junior 2020?

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, jednak odbędzie się na zupełnie innych zasadach niż zeszłoroczny konkurs. Z powodu pandemii koronawirusa reprezentanci nie przyjadą do Polski, a cała impreza odbędzie się zdalnie. Czy Viki Gabor , podobnie jak Roxie Węgiel,  dostanie szansę na poprowadzenie muzycznego widowiska? Nastoletnia zwyciężczyni Eurowizji 2019 w rozmowie z Party.pl zdradziła czy dostała propozycję zostania konferansjerką podczas wydarzenia oraz jak ogólnie zapatruje się na taki pomysł.  Warto przypomnieć, że polski reprezentant na Eurowizję Junior zostanie wyłoniony już w tę niedzielę podczas specjalnego odcinka "Szansy na Sukces".  Zobacz także:  Eurowizja Junior 2020 zdalnie! Tylko 13 państw! Czy odbędzie się koncert w Warszawie? Roxie Węgiel, jako zwyciężczyni Eurowizji 2018, poprowadziła zeszłoroczny konkurs, który po raz pierwszy odbył się w Polsce. Czy Viki Gabor również dostanie taką możliwość?   

Alicja Tracz
TV-Show
"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! 
Kto z Polski na Eurowizję Junior 2020? Kto wygrał Szansę na sukces z Polski? Oto następczyni Viki Gabor!

Dziś poznaliśmy reprezentantkę Polski na konkursie Eurowizji Junior 2020! A to wszystko na żywo w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior", podczas którego widzowie i jury zadecydowali, kto będzie reprezentować nasz kraj podczas "dziecięcej" Eurowizji. Szansę miały trzy młode wokalistki: Lena Marzec, Alicja Tracz oraz Agata Serwin. Jedna okazała się bezkonkurencyjna! Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski? Wyniki "Szansy na sukces"! Zapraszamy na naszą relację z programu "Szansa na sukces", w którym poznaliśmy reprezentantkę Polski na Eurowizję Junior 2020. Każda z dziewczyn zaśpiewała po dwa utwory - cover oraz utwór napisany specjalnie na Eurowizję! Wspierali je Cleo, Viki Gabor i Dawid Kwiatkowski. Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się 12-letnia Lena Marzec z Wrocławia. Wcześniej brała udział w "The Voice Kids" (w edycji z Viki Gabor). Gra na pianinie i ukulele.  Moją ogromną pasją jest muzyka, która towarzyszy mi od najmłodszych lat. Jako małe dziecko naśladowałam mamę i starszą siostrę Oliwię, które bardzo często śpiewały. Na poważnie zaczęłam zajmować się śpiewem w wieku 8 lat - mówi o sobie Lena. Na scenie zaprezentowała na początku utwór "Superhero" Viki Gabor. Zaraz po Lenie wystąpiła Agata Serwin, 13-latka z Przytkowic koło Krakowa.  Muzyka towarzyszy mi od urodzenia. W mojej rodzinie jest wiele utalentowanych muzycznie osób. Podczas spotkań rodzinnych często urządzane są mini koncerty. Kiedy powstała szkoła muzyczna w pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej, rodzice zapisali mnie na naukę gry na skrzypcach - mówi o sobie Agata. Zaśpiewała utwór "Can't stop the feeling" Justina Timberlake'a. Jako ostatnia w rundzie pierwszej wystąpiła 10-letnia...

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski
AKPA / Mieszko Piętka
Newsy
10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"
10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na najbliższej Eurowizji Junior 2020. Autorem piosenki tegorocznej reprezentantki jest Groome. Młoda wokalistka zaśpiewa utwór pt. "I'll be standing", który zaprezentowała dziś podczas eurowizyjnego finału "Szansy na sukces". Tegoroczna Eurowizja Junior  odbędzie się już 29 listopada 2020  w Warszawie. Będzie miała jednak formę "zdalną". Z powodu pandemii młodzi artyści nie przyjadą do Polski, a ich występy zostaną nagrane w siedzibach nadawców. Co wiemy o tegorocznej reprezentantce? Czy ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedniczek? Zobacz także:  "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! Alicja Tracz na Eurowizji Junior 2020 Alicja Tracz ma zaledwie 10 lat lecz na swoim koncie mnóstwo sukcesów muzycznych. Młoda wokalistka pochodzi z Janowa Lubelskiego i właśnie tam pobiera lekcje wokalne pod okiem Agnieszki Wiechnik. Eurowizyjna "Szansa na sukces" to nie jest jej telewizyjny debiut. Dziewczynka brała również udział w "Małych Gigantach" ale dopiero trzecia edycja "The Voice Kids" przyniosła jej większą rozpoznawalność. Ala Tracz dzięki brawurowemu wykonaniu piosenki Michaela Jacksona trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie awansowała aż do finału, gdzie zmierzyła się z piosenką Whitney Houston "I have nothing". W tej samej edycji wzięła udział także jej siostra Ola Tracz.  Ala Tracz ma na swoim koncie również mnóstwo sukcesów poza telewizyjnych. Brała udział w wielu festiwalach dla dzieci i młodzieży nie tylko w Polsce ale również za granicą. Osiągała sukcesy na Malcie, we Włoszech oraz w Bułgarii.  Awans do finałowego odcinka eurowizyjnej "Szansy na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner