Internauci przeżyli szok, gdy parę dni temu okazało się, że Magda Gessler ma SYNA! Gwiazda "Kuchennych rewolucji" ukrywała Tadeusza przed światem, bo on sam tego chciał. Dlaczego wolał żyć w ukryciu z dala od medialnego światka? Okazuje się, że jej syn też jest miłośnikiem gastronomii i to on stoi za sukcesem wielu modnych knajpek! Restauratorka wszystko wyjaśniła w rozmowie z agencją  informacyjną Newseria Lifestyle. 

 

Zobacz: Magda Gessler powinna się nim częściej chwalić! Kim jest i co robi jej syn Tadeusz Muller?

 

– Jest twórcą food conceptu takiego, jak Aioli, ORZO, również różne kawiarnie na stacjach paliwowych. Jest także twórcą nowej, fantastycznej czarnogórskiej restauracji, zrobił pierwszy tapas bar w Warszawie. Jeśli czegoś nie wiem, dzwonię do niego - zdradziła mama Tadeusza. 

 

 

Magda przyznaje, że ukrywanie tej informacji było prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście już wszyscy wiedzą, że łączą ich więzy krwi! 

 

 

– To był niesłychany wysiłek, żeby się powstrzymać, nie chwalić się nim, ale prosił mnie o to, teraz chyba się trochę wszystko zmieniło, dojrzał do tego, że by nie być anonimowy. W związku z tym dlaczego tak jak Lara ma nie być obok mnie i nie mamy w trójkę tworzyć czegoś razem – mówi Magda Gessler agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

 

 

Zobacz także: Tajemnice "Kuchennych Rewolucji". Czy za udział się płaci? Czy Gessler naprawdę gotuje? Czego żąda od restauratorów?

 

Magda Gessler do tej pory nie chwaliła się synem. Tadeusz nie chciał robić kariery z pomocą mamy.

Tadeusz Muller syn Magdy Gessler stoi obok matki seledynowej koszuli półsylwetki
Rafal Maciąga/FORUM

Więcej na temat Magda Gessler Tadeusz Muller