Donald Trump, Melania Trump
East News

Za fałszywe informacje na temat dawnej pracy Melanii Trump, gazeta zapłaci jej GIGANTYCZNE odszkodowanie!

Donald Trump, Melania Trump
East News

Wydawca brytyjskiego dziennika "Daily Mail" przeprosił Melanię Trump, a teraz wypłaci amerykańskiej Pierwszej Damie wysokie odszkodowanie. Chodzi o artykuł z fałszywymi oskarżeniami dotyczącymi czasów kiedy obecna żona Donalda Trumpa pracowała jako modelka. W lutym bieżącego roku do sądu trafił pozew prawników Melanii Trump. Prezydentowa domagała się odszkodowania w wysokości 150 milionów dolarów. Właśnie zawarto ugodę w tej sprawie.

Zobacz też: Melania Trump męczy się na oficjalnych spotkaniach? Jej miny mówią wiele... ZDJĘCIA

 

"Daily Mail" zapłaci Melanii Trump

W serwisie "Daily Mail" opublikowano przeprosiny za publikację na temat Melanii Trump. Wyjaśniono, że opublikowane informacje nie były sprawdzone. Żona Trumpa domagała się zdementowania informacji, tłumacząc, że utrata dobrego imienia to dla niej również pozbawienie możliwości promowania produktów pod własnym nazwiskiem.

Melania Trump przez wiele lat związana była z branżą modową i niewykluczone, że w przyszłości będzie chciała kontynuować pracę np. nad wprowadzeniem na rynek własnych produktów, jak kosmetyki czy biżuteria. Według informacji agencji Reuters, między wydawcą "Daily Mail" a Melanią Trump doszło do ugody. Kwota odszkodowania ma być jednak znacznie niższa niż tak, której żądała Pierwsza Dama. Wydawca zapłaci jej 2,9 miliona dolarów.

Polecamy: Melania Trump w... mini! Czy to dobra stylizacja dla Pierwszej Damy?

 

W "Daily Mail" pojawił się artykuł z nieprawdziwymi informacjami...

Melania Trump
East News

Teraz gazeta przeprasza i szykuje się do wypłacenia Pierwszej Damie USA odszkodowania

Melania Trump
East News

Więcej na temat Melania Trump
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47