Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Urszula Dudziak nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice Senior"? Wiemy!

Urszula Dudziak jest jedną z trenerek w pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". W programie pojawiło się mnóstwo utalentowanych seniorów, którzy ukończyli 60 lat, ale nie mają zamiaru z rezygnowania ze swojej pasji, jaką jest muzyka. Artystka wyznała Party.pl, jak podoba jej się formuła programu. Zdradziła też, jak zachowują się bliscy seniorów, którzy zdecydowali się wystąpić przed całą Polską. Nie wszyscy są wpierający!

Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co tak naprawdę sądzi Urszula Dudziak o "The Voice Senior"! Zgodziłaby się wziąć udział w kolejnej edycji? Zobaczcie, co nam zdradziła...

Zobacz takżeUrszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej!

Jury w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jury w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Siostry Szydłowskie muzycznym objawieniem w "The Voice Senior". Posłuchajcie tego występu!
Siostry Szydłowskie zachwyciły swoimi głosami w "The Voice senior"! Już w najbliższą sobotę, 14 grudnia, Telewizyjna Dwójka wyemituje drugi odcinek muzycznego talent show dla osób po 60. roku życia.

Siostry Szydłowskie zachwyciły swoimi głosami w "The Voice Senior" ! Już w najbliższą sobotę, 14 grudnia, Telewizyjna Dwójka wyemituje drugi odcinek muzycznego talent show dla osób po 60. roku życia. Jak już wiemy premierowa odsłona programu była prawdziwym hitem TVP- Jacek Kurski informował, że debiut show oglądało 4 mln widzów! Teraz przed nami kolejna dawka dobrej muzyki i wielkich emocji. Wiadomo już, że tym razem w przesłuchaniach w ciemno wezmą udział siostry Szydłowskie. Elżbieta, Jolanta i Krystyna podbiły serca trenerów i publiczności! Siostry Szydłowskie występując na scenie "The Voice Senior" złożyły hołd swojej mamie.  To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy - mówiły uczestniczki show TVP.  Posłuchajcie, jak zaśpiewały siostry, które same nazywają siebie Wiara, Nadzieja i Miłość! Czy wszyscy jurorzy odwrócą swoje fotele po ich występie? Zobacz także:   Alicja Majewska to kolejna jurorka w "The Voice Senior"! Zobaczcie, co o niej wiemy Siostry Szydłowskie wystąpią w drugim odcinku "The Voice Senior".

Urszula Dudziak w The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Ten występ poruszył jurorów The Voice Senior! Zobaczcie fragment show TVP!
Występ i historia Janusza Sztybera poruszyła jurorów "The Voice Senior! 7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia.

Występ i historia Janusza Sztybera poruszyła jurorów "The Voice Senior! 7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia. Program z utalentowanymi seniorami poprowadzi m.in. Marta Manowska, a uczestników będą oceniać: Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Już dziś wieczorem zobaczymy pierwsze przesłuchania w ciemno, podczas których wystąpił m.in. Janusz Sztyber. 67-letni uczestnik show zachwyci swoim głosem, a jego historia poruszy jurorów "The Voice Senior"! Janusz Sztyber ukończył szkołę muzyczną w Warszawie i w młodości marzył o wielkiej karierze, która prawie się ziściła… Były lata 70. Pan Janusz wygrywał kolejne konkursy wokalne a wśród osób, które pisały dla niego piosenki był sam Andrzej Zaucha!  W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki. Za to osiągnięcie był udział w Debiutach Opolskich. Andrzej Zaucha napisał mi piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa. Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę… - wspominał w „The Voice of Poland” Sztyber. Zobaczcie wyjątkowy fragment pierwszego odcinka "The Voice Senior" w którym występi Janusz Sztyber! Zobacz także:  Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej! Janusz Sztyber zachwycił jurorów "The Voice Senior".

Jurorzy w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Znamy oglądalność "The Voice Senior"! Wyniki zaskakują! Hit czy klapa?
Pierwszy odcinek "The Voice Senior" został wyemitowany w sobotę 7 grudnia i już zyskał rzeszą fanów. Oglądalność "The Voice Senior" - jaka?

Czy kolejny program z serii "The Voice", w którym możemy podziwiać wokalnie uzdolnione osoby powyżej 60 roku życia, okazał się sukcesem? A może to porażka i show szybko zniknie z anteny? Okazuje się, że "The Voice Senior" zyskał sympatię widzów już po pierwszym odcinku, a rekordową oglądalnością talent show, pochwalił się na swoim Twitterze nawet sam Jacek Kurski. "The Voice Senior" prawdziwym hitem TVP 2 Jeszcze nie opadły emocje po finale "The Voice of Poland", a TVP już przygotowało kolejny, muzyczny hit w swojej ramówce. Program "The Voice Senior" w sobotę ruszył z pierwszą edycją show i jak się okazuje, już przypadł do gustu publiczności. Jak poinformował Jacek Kurski na swoim Twitterze, wokalne zmagania seniorów obserwowało 4 miliony widzów.   7 grudnia na antenie TVP 2, widzowie mogli poznać pierwszych uczestników programu "The Voice Senior". Talent show jest oparty na formule doskonale znanych programów "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Tym razem w szranki stanęły jednak osoby, które swój wokalny talent skrywały przez wiele lat. Seniorzy, którzy postanowili w końcu pokazać światu muzyczne umiejętności, spodobali się rzeszy fanów i udowodnili przy tym, że marzenia można spełniać w każdym wieku.  Gospodarzami "The Voice Senior" zostali Tomasz Kammel , a także znana z programu "Rolnik szuka żony", Marta Manowska. W jury zasiadły debiutantki - Urszula Dudziak oraz Alicja Majewska, a także znani z udziału w  "The Voice of Poland" Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Programy oparte na formule "The Voice...", cieszą się ogromną oglądalnością i od wielu sezonów nie schodzą z ramówki Telewizji Polskiej. Nikt chyba jednak...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner