Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaskakuje: "Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością! Moje drugie dziecko..."

Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pisze o... drugim dziecku! Ale o tym, czy Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo na razie niczego nie wiemy, jednak pewnym jest, że Ania Lewandowska pęka z dumy z zupełnie innego powodu. Żona Roberta Lewandowskiego napisała na swoim Instagramie o "drugim dziecku". Tym razem nie chodzi jednak o siostrzyczkę lub braciszka dla małej Klary, lecz... nową książkę trenerki.

 

Zobacz też: Dzięki córce Anna Lewandowska może zarabiać aż... 10 razy więcej!

 

Anna Lewandowska o swoim "drugim dziecku"

Anna Lewandowska urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Klarę, 4 maja 2017 roku. Trenerka i dietetyczka niemal przez całą ciążę pozostała aktywna, również zawodowo. Pracowała nad blogiem, udzielała porad innym ciężarnym. Przygotowała również książkę, w której zebrała porady dla przyszłych mam, którą nazwała właśnie swoim "drugim dzieckiem". Kto wie, być może za jakiś czas znaczenie tych słów się zmieni, a mała Klara doczeka się rodzeństwa. ;)

 

Polecamy: Kiedy jest czas na drugie dziecko?

 

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Nie! Pochwaliła się najnowszą publikacją dla mam w ciąży:

 

Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością ☺️ ! Moja książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” już w PRZEDSPRZEDAŻY na stronie Empik.com!💪🏻 Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu 😉, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie 😉) Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.☺️ Książkę pisałam przez cały okres ciąży. 👉🏻Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży. 👉🏻 Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. 👉🏻Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży. Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: ✔️lekarze i ✔️profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych. Droga Mamo ❤ , mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny. ❤❤❤ Foto. @martawojtal #healthy #healthymom #book #newbook #premiera #healthyplanbyann #healthypregnant #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Lewandowscy zdecydują się na więcej dzieci? 

Anna Lewandowska wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Tego im życzymy!

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką
Facebook

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47