Ania Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska Klara Lewandowska z piłką Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Ania Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Instagram
Robert pewnie pęka z dumy!
1/5
Ania Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Instagram

Córka Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat 3 miesiące temu, a już zaczynają ją interesować... zabawki! Znana trenerka na swoim Instagramie pokazała, czym bawi się, a właściwie co dotyka i poznaje mała Klara. Nie będziecie zdziwieni ;)

Zobacz: Anna Lewandowska zaskakuje! Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na publikację TEGO zdjęcia

Czym bawi się Klara Lewandowska?

Chodzi oczywiście o... piłkę! Oczywiście dostosowaną dla małych dzieci, która jest formą grzechotki. Robert chyba powinien być zadowolony! Zobaczcie na kolejnej stronie urocze zdjęcie Klary!

Zobacz także: Anna Lewandowska ma zachcianki. Nie uwierzycie, co ugotowała sobie w czasie upału!

2/5
Klara Lewandowska z piłką
Instagram

Klara przyszła na świat 4 maja, a więc już jutro skończy 3 miesiące. Jak widać, mała jest bardzo ciekawska świata. Rodzice zadbali o to, aby dziewczynka miała wokół siebie najlepsze zabawki i te najbardziej rozwijające. Piłka z pewnością do nich należy! 

Piłka w grze - pisze Ania. 

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska cały czas opiekuje się małą Klarą! Zabiera ją ze sobą wszędzie, nawet na siłownię ;) Dziewczynka jest więc zapoznawana ze sportem od małego! 

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy są zakochani w swojej córce! 

5/5
Anna Lewandowska