Nowy projekt Chodakowskiej i Przetakiewicz
Instagram

Dlaczego Przetakiewicz zatrudniła Chodakowską? Znamy szczegóły

Nowy projekt Chodakowskiej i Przetakiewicz
Instagram

Od kilku tygodni Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz chwalą się zdjęciami ze wspólnych wakacji we Włoszech. Niedawno media spekulowały, że gwiazda fitnessu zostanie twarzą nowej kolekcji luksusowej marki, ale dopiero teraz magazyn "Party" ujawnił szczegóły współpracy. Kobiety biznesu postanowiły połączyć siły i wesprzeć szczytny cel. Okazuje się, że Chodakowska wystąpi jako modelka podczas wrześniowego pokazu La Manii.

Zobacz: Tak Chodakowska przygotowuje się do pokazu La Manii

- Jest to symboliczne połączenie rzeźby ciała  z rzeźbą sukienek. Idealna harmonia! - zdradza "Party" Joanna Przetakiewicz.


Szczytnym celem całej akcji jest charytatywna aukcja po pokazie. Podczas niej zostaną zlicytowane kreacje z wybiegu, a pieniądze przeznaczone będą na pomoc dla Beaty Jałochy, która jest w ciężkim stanie po tym jak spadł na nią samobójca. Beata jest wierną fanką Chodakowskiej.

"Party" zdradza, że licytację poprowadzi Hanna Lis, która kilka miesięcy temu zorganizowała wielki koncert charytatywny z udziałem wielu gwiazd. Zobacz: Gwiazdy na koncercie charytatywnym Hanny Lis

Ewa wzięła również udział w sesji zdjęciowej w kreacjach La Manii. Efekty będzie można oglądać w jednym z jesienno-zimowych numerów magazynu "Viva!".

Zobacz: W takich luksusach mieszka Ewa Chodakowska

Tak Joanna i Ewa przygotowują się do pokazu La Manii:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48