Chester Bennington z Linkin Park nie żyje Chester Bennington nie żyje. Rodzina muzyka Linkin Park Takiego go zapamiętamy... Chester z "Linkin Park" nie żyje! Chester Bennington z Linkin Park nie żyje Chris Cornell
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
Po śmierci przyjaciela z Chesterem było jeszcze gorzej...
1/6
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Lider "Linkin Park" popełnił samobójstwo w wieku 41 lat. Osierocił sześcioro dzieci. Chester nie ukrywał, że był uzależniony od narkotyków i alkoholu, miewał stany depresyjne, a po śmierci jego przyjaciela Chrisa Cornella (maj 2017) jego świat znów się zawalił...

 

Sprawdź: Historia Chestera Benningtona, której nie znacie...

 

Czy coś wskazywało na to, że Chester Bennington popełni samobójstwo? Jego przeszłość jest bardzo mroczna. W dzieciństwie był molestowany, o czym sam mówił w wywiadach, to przełożyło się na jego dalszą historię...

 

Więcej informacji znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz także: Nie żyje Chris Cornell, legenda muzyki rockowej! Policja mówi o "możliwym samobójstwie"

 

Zobacz: Lider Linkin Park nie żyje. Osierocił szóstkę dzieci. Poznajcie jego niezwykłą historię!

2/6
Chester Bennington nie żyje. Rodzina muzyka Linkin Park

Chester Bennington w wieku 7 lat był molestowany, o czym sam powiedział w jednym z wywiadów. Chester był molestowany przez swojego starszego kolegę.

Byłem bity i gwałcony, kiedy byłem młodszy. To nie była zabawa. Nie pamiętam tego dokładnie, kiedy to się zaczęło. A potem uzależnienie od narkotyków (...) - mówił w jednym z wywiadów Chester Bennington.

Więcej: Nie żyje wokalista Linkin Park, Chester Bennington. 41-letni muzyk popełnił samobójstwo

3/6
Takiego go zapamiętamy... Chester z "Linkin Park" nie żyje!
ONS

Byłem bity i zmuszany do rzeczy, których nie chciałem robić. To zniszczyło moją pewność siebie. Nie chciałem, żeby ludzie myśleli że jestem gejem (...) To było okropne przeżycie - mówił Chester.

4/6
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester był uzależniony od alkoholu i narkotyków.

To nie jest fajny być alkoholikiem. To naprawdę nie jest fajne wyjść i zacząć pić i zacząć zachowywać się jak dureń - powiedział dla Noisecreep w 2009 roku. - Ale za to fajnie jest wracać do siebie, zdrowieć (...).

5/6
Chris Cornell
East News

Kiedy w maju 2017 roku zmarł Chris Cornell, przyjaciel Chestera Benningtona, życie lidera "Linkin Park" się załamało:

Inspirowałeś mnie w moim całym życiu na sposoby, o których nie miałeś pojęcia. Twój talent był czysty i bezkonkurencyjny. W twoim głosie była radość i ból jednocześnie, złość i przebaczenie, wszystko łączyło się w całość. Modlę się o siebie i mam nadzieję, że znajdziesz spokój w nowym życiu (...) - napisał po śmierci Chrisa Chester.

6/6
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
East News
Więcej na temat Chester Bennington