Jacek Rozenek w najnowszym wywiadze skomentował narodziny dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Aktor w rozmowie z "Faktem" w naprawdę pięknych słowach odniósł się do informacji o powiększeniu rodziny byłej żony. Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek rozstali się już kilka lat temu, ale jak widać, wciąż utrzymują przyjacielskie relacje.

Reklama

Jacek Rozenek skomentował narodziny Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już blisko miesiąc temu zostali rodzicami. Dokładnie 10 czerwca na świecie pojawił się pierwszy syn pary- mały Henio. Teraz narodziny małego Henryka skomentował były mąż gwiazdy TVN, Jacek Rozenek! Aktor w rozmowie z "Faktem" przyznał, że widział już synka Małgosi i Radka.

(...) nie chcę o tym mówić. Jestem wdzięczny Małgosi za wszystko. Widzę, że ona jest zadowolona, a wszystko układa się cudownie - powiedział w rozmowie z dziennikiem.

Wszystko więc wskazuje na to, że między Małgorzatą Rozenek, a jej byłym mężem panują naprawdę bardzo dobre relacje. Była para rozstała się w 2013 roku, ale wciąż razem wychowują swoich synów: Tadeusza i Stanisława. Ostatnio media informowały, że Małgorzata Rozenek, która dziś jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, zaoferowała byłemu mężowi pomoc i stwierdziła, że w trudnych chwilach musi jej płacić ustalonych wcześniej alimentów.

(...) Małgosia zaproponowała Jackowi, by przekazywał tyle pieniędzy, ile będzie mógł - zdradzał informator "Na Żywo".

Teraz Jacek Rozenek potwierdza, że ostatnio sporo pieniędzy przeznacza na rehabilitację po przebytym udarze.

Rehabilitacja w tej chorobie jest nieziemsko morderczo trudna, a jeszcze bez odpowiednich zasobów finansowych to jest masakra - Jacek Rozenek przyznał w rozmowie z "Faktem".

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek udowadniają, że nawet po rozstaniu można mieć ze sobą dobre kontakty.

Zobacz także

Zobacz także: Jacek Rozenek szczerze o życiu po udarze: "Gdybym nie miał sił, to myślałbym o popełnieniu samobójstwa"

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek rozstali się w 2013 roku.

EastNews

Dziś gwiazda TVN jest szczęśliwa u boku Radosława Majdana. Para zaledwie kilka tygodni temu została rodzicami.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama