Doda

Już dziś, 27 lutego w Łodzi, wielki koncert "Artyści przeciw nienawiści". Na jednej scenie wystąpi ponad 100 gwiazd polskiego show-biznesu. Swój udział w koncercie zapowiedzieli m.in. Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski oraz Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Wyjątkowy koncert z udziałem plejady gwiazd kilka tygodni temu zainicjowała Doda. Teraz artystka przyznaje, że w planach ma również kolejny koncert "Artyści przeciw nienawiści"! Kiedy i gdzie mógłby się odbyć?

Doda planuje kolejny koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Doda w rozmowie z portalem plejada.pl zdradziła, że chciałaby kontynuować koncert "Artyści przeciw nienawiści". Gwiazda ma już nawet konkretny pomysł, gdzie i kiedy mogłaby się odbyć kolejna odsłona  tego wyjątkowego wydarzenia.

Chciałabym, żeby ten koncert był imprezą cykliczną. Myślę nad edycją letnią. Marzy mi się taki koncert gdzieś nad morzem na plaży trochę w takiej festiwalowej wersji- zdradziła Doda. 

Będziecie na dzisiejszym koncercie "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi? Chcielibyście, żeby wydarzenie z udziałem plejady polskich gwiazd odbywało się cyklicznie? Przypominamy, że wielkie show zorganizowane w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczęło się o godzinie 19:00. Koncert zakończy się o godzinie 22:00. 

 

Doda planuje kolejny koncert "Artyści przeciw nienawiści".

Doda, Dorota Rabczewska
ONS.pl

Artystka marzy o letniej edycji koncertu.

 

Zobacz także: Doda zaśpiewa w chórku Justyny Steczkowskiej? Jak to?! 

Więcej na temat Doda