Barbara Kurdej-Szatan z mężem
East News
TYLKO U NAS!

Barbara Kurdej-Szatan z mężem szukają nowego domu! W ich życiu szykują się spore zmiany...

Barbara Kurdej-Szatan z mężem
East News

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, jeszcze niedawno cieszyli się ze swojego pięknego domu, który mieści się na obrzeżach Warszawy. Okazuje się jednak, że para przymierza się właśnie do kupna nowego lokum. Skąd ta nagła zmiana? Czy w ich życiu szykuje się jakaś rewolucja?

Dlaczego Basia Kurdej-Szatan kupuje nowy dom?

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio otarła się o zwycięstwo w programie "Taniec z gwiazdami". Choć była faworytką show, Kryształową Kulę ostatecznie zgarnął Damian Kordas. Aktorka nie zraża się jednak tą porażką. Basia oraz jej mąż snują już bowiem kolejne plany. 

Okazuje się, że małżeństwo rozgląda się za nowym domem! Skąd taka nagła zmiana? Przecież wraz ze swoją córeczką mieszkają w pięknym domu na obrzeżach Warszawy...

Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Barbara Kurdej-Szatan.

Czy to jedyny powód, dla którego Basia i Rafał chcą kupić nowe mieszkanie? Więcej przeczytacie w najnowszym wydaniu "Flesza"!

Niedawno mogliśmy podziwiać Basię oraz Rafała w programie "Taniec z gwiazdami". Niestety, żadnemu z nich nie udało się sięgnąć po Kryształową Kulę

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59