Barbara Kurdej-Szatan nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Wielkimi krokami zbliża się prezentacja nowej ramówki Polsatu, a w niej prawdziwy gwóźdź programu - "Taniec z Gwiazdami". Stacje w pocie czoła pracuje nad listą gwiazd, które zobaczymy wiosną na parkiecie. Potencjalnych kandydatów szuka również wśród konkurencji, stawia głównie jednak na swoje rodzime nazwiska. Przypomnijmy: Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"!

Plotka głosi, że Nina Terentiew jest w posiadaniu listy z nazwiskami celebrytów, których chce mieć w tanecznym show. Są jednak i tacy, którzy nie doczekali się telefonu od dyrektor programowej Polsatu, ale postanowili sami wyjść z inicjatywą i starać się o angaż w "Tańcu". Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, wśród nich jest Barbara Kurdej-Szatan, ale jej kandydatura została przez Polsat wstępnie odrzucona. Dlaczego? Stacja nie może sobie pozwolić na promowanie twarzy sieci Play.
 

Kurdej-Szatan od momentu ogłoszenia informacji o starcie "Tańca z Gwiazdami", rozpoczęła starania o występ, ale Polsat póki co nie daje zielonego światła. Powód jest prosty - stacja współpracuje z siecią Plus, więc promowanie ważnego formatu nowej ramówki twarzą Play raczej nie wchodzi w grę - zdradza w rozmowie z nami osoba związana z produkcją show.


Jednocześnie możemy potwierdzić, że pomimo plotek zarówno Marta Grycan, jak i Iwona Węgrowska na pewno nie wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami", a ich nazwiska nigdy nie były brane pod uwagę.

Zobacz: Znamy kolejnego uczestnika "TzG". Tym razem to popularny wokalista

Chcielibyście zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan na parkiecie?

Blondynka Playa na salonach z mężem i córką: