Lewandowski autograf

Fanka dostała autograf od Lewandowskiego, a teraz ma spore problemy! Grozi jej grzywna!

Lewandowski autograf

 

Mundial 2018: niespodziewana sytuacja! Jedna z fanek Roberta Lewandowskiego może mieć problemy po tym, jak ukochany piłkarz złożył autograf... w jej paszporcie! Jak donosi "Komsomolskaja Prawda”, fanka Lewego nie specjalnie przejmuje się tym, że zniszczyła swój dokument. Twierdziła, że na strony, gdzie podpisał się sportowiec, nikt nie zagląda. Jej paszport stracił jednak ważność. Co więcej - za umyślne zniszczenie grozi jej... grzywna! 

 

Zobacz: Ania chyba nie będzie zadowolona, gdy zobaczy ten filmik... Co takiego zrobił Robert Lewandowski w Rosji?

 

Polscy piłkarze byli dostępni dla kibiców w Rosji po zakończonym treningów. To wtedy doszło do sytuacji, którą opisuje rosyjska gazeta. Fanka Lewandowskiego, która przy Mistrzostwach Świata pracuje jako wolontariuszka, nie chciała podawać swojego imienia i nazwiska. I tak jest jednak o niej głośno ze względu na paszport z autografem Lewandowskiego. Będzie go musiała wymienić na nowy, być może czeka ją również kara pieniężna. 

 

Kobieta i tak cieszy się jednak ze zdobytego podpisu polskiej gwiazdy. A Wy poświęcilibyście swój paszport dla autografu Lewandowskiego? (tak, to pytanie retoryczne ;))

 

Zobacz: Tu będą mieszkać nasi piłkarze w Soczi! Luksusowo? To mało powiedziane! ZDJĘCIA

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 

Robert Lewandowski ma fanów na całym świecie! 

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, mecz Polska - Litwa

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10