Z kim spotyka się Antek Królikowski?

Antek Królikowski spotyka się z Macademian Girl! Okazuje się, że pomimo głośnego rozstania z Kasią Sawczuk, aktor wcale nie czuje się samotny i nieszczęśliwy. Wręcz przeciwnie! Kilka dni temu przystojny gwiazdor pokazał fanom na Instagramie swoje nagranie na którym z uśmiechem na twarzy mówił o "dobrej zmianie"- co wszyscy odczytali, jako komentarz do informacji o zakończeniu związku z Sawczuk. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia o Królikowskim i musimy przyznać, że są one nieco zaskakujące!

 

Okazuje się bowiem, że aktor spotyka się ze swoją koleżanką z programu "Agent"- Macademian Girl! Według doniesień Super Expressu, to właśnie z modową blogerką spędził ostatnio wieczór w jednej z warszawskich restauracji. Tabloid zastanawia się, czy Tamara i Antek są tylko przyjaciółmi, czy może łączy ich coś więcej...

 

Co więcej! Fakt z kolei donosi również, że to właśnie przez zbyt zażyłe kontakty z blogerką Kasia Sawczuk postanowiła dać nauczkę Królikowskiemu i związała się z jego przyjacielem.

Gdy Kasia odkryła, że Antek na początku roku nie był jej wierny stwierdziła, że się zemści i pokaże mu na co ją stać- znajomy Sawczuk zdradził w rozmowie z tabloidem.

 

Jesteście zaskoczeni? Myślicie, że Antek Królikowski i Macademian Girl pasują do siebie?

 

Zobacz także: Zauroczenie czy prawdziwa miłość – jak je poznać

 

Antek Królikowski spotyka się z koleżanką z programu "Agent".

Tomasz Oświeciński, Macademian Girl, Antek Królikowski, Agent
Facebook

Aktor jest zakochany?

Antek Królikowski

 

Macademian Girl i Antek Królikowski poznali się na planie Agenta.

Antek Królikowski, Macademian Girl, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański, Kinga Rusin
Facebook/Macademian Girl

Więcej na temat Antek Królikowski