Anna Skura opowiedziała o porodzie Anna Skura pokazała wózek córki Anna Skura pokazała wózek córki
Anna Skura opowiedziała o porodzie
Instagram
1/4
Anna Skura opowiedziała o porodzie
Instagram

Anna Skura pokazała szałowy wózek swojej córeczki! Blogerka i gwiazda TVN została mamą zaledwie kilka tygodni temu. Młoda mama pochwaliła się swoim szczęściem dopiero kilka dni po porodzie i jak sama później przyznała, nie ma zbyt dobrych wspomnień ze szpitala. 

To był mój największy koszmar życia. To było tak straszne, że stwierdziłam, że nie będę wam tego opowiadać. Było strasznie, ja to chcę wymazać z pamięci- mówiła podczas relacji na Instagramie. 

Teraz młoda mama wróciła już do formy i cieszy się chwilami spędzanymi ze swoją córeczką. Ostatnio pokazała zdjęcia ze wspólnych spacerów z Melody Imaan. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jaki wózek dla swojej córeczki wybrała blogerka! 

Pierwszy wózek córeczki Anny Skury robi wrażenie... jego cena również! 

Zobacz także: Gwiazda TVN-u zdradziła, jak dała na imię córce. Reakcja fanów jest bezwzględna: "Ja bym to imię zmieniła"

2/4
Anna Skura pokazała wózek córki
Instagram

Okazuje się, że Anna Skura wybrała dla swojego dziecka bardzo stylowy wózek! Młoda mama zdecydowała się na markę Cybex Priam z limitowanej kolekcji Jeremy Scott. Ile kosztuje taki szałowy pojazd? Odpowiedź na następnej stronie. 

3/4
Anna Skura pokazała wózek córki
Instagram

Za zestaw 2w1 czyli gondolę i spacerówkę trzeba zapłacić dokładnie 8999 złotych! 

4/4
Instagram

Podoba się Wam wózek córeczki Anny Skury? Głosujcie w naszej sondzie! 

Więcej na temat dzieci gwiazd Anna Skura