Anna Lewandowska zachwyciła swoją stylizacją na uroczystej gali. Trenerka wspierała swojego męża, który właśnie dziś odebrał Złotego Buta dla najlepszego strzelca. Żona Roberta Lewandowskiego na oficjalnych imprezach zazwyczaj pokazywała się w kobiecych sukniach, ale tym razem zrobiła wyjątek! Spójrzcie tylko na stylizację Anny Lewandowskiej.

Reklama

Anna Lewandowska stylizacji od Dolce &Gabbana na imprezie

Zaledwie kilka tygodni temu Anna Lewandowska błyszczała u boku męża na gali Złotej Piłki - trenerka pokazała się wówczas w czerwonej sukni z seksownym rozcięciami. Dziś z kolei trenerka towarzyszyła Robertowi Lewandowskiemu podczas ceremonii wręczenia Złotego Buta dla najlepszego strzelca. Anna Lewandowska zaprezentowała się komplecie od Dolce & Gabbana.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak spaceruje z dziećmi po Barcelonie. Tak wygląda ich codzienność!

PAU BARRENA/AFP/East News

Tym razem Anna Lewandowska zamiast sukni wybrała krótki żółty żakiet z modnymi bufiastymi rękawami i elaganckie czarne spodnie. Stylizację uzupełniły klasyczne szpilki i mała torebka również od Dolce & Gabbana.

Podoba się Wam najnowszy look Anny Lewandowskiej?

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska w dramatycznym wyznaniu: "Doświadczyłam także poronienia"

Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska nie ukrywa dumy ze swojego męża. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z Robertem Lewandowskim i jego najnowszą nagrodą!

Zobacz także: Anna Lewandowska nie wytrzymała. Odpowiedziała internautce

Instagram @annalewandowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama