Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport
ONS
Newsy

Lewandowska gwiazdą w "Na Językach". Chce robić karierę za granicą, ale jest jeden problem

Co stoi na przeszkodzie?

Kariera Anny Lewandowskiej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy nabrała sporego tempa. Żona Roberta zyskała ogromne grono fanów, które regularnie czyta jej bloga. Organizuje również grupowe treningi, na które zgłasza się coraz więcej chętnych, a sama Anna zapraszana jest do rozmaitych telewizji i wywiadów, podczas których poczyna sobie coraz odważniej. Przypomnijmy: "Nikt mi nie będzie zarzucał, że jestem drugą Chodakowską!"

Dziś fenomenowi Lewandowskiej przyjrzała się bliżej redakcja "Na Językach". W programie mogliśmy zobaczyć wypowiedzi ekspertów, którzy wróżą jej ogromną karierę. Na kilka pytań odpowiedziała też sama zainteresowana, a naszą uwagę najbardziej zwróciło uwagę to o zagraniczną karierę, o której w kontekście sportsmenki mówi się sporo. Okazuje się, że Lewandowska ma apetyt na podbój np. Niemiec, ale póki co te plany nie doczekają się realizacji z uwagi na niewystarczającą znajomość języka.
 

Kariera w Niemczech? Nie mówię nie. Ale mój niemiecki nie jest jeszcze na tyle dobry, aby bazować na nim np. przy pisaniu bloga - przyznała szczerze.


Wielką entuzjastką talentu Anny jest natomiast Agnieszka Szulim. Dziennikarka bez ogródek przyznała, że w rywalizacji Lewandowska-Chodakowska, wybiera żonę Roberta.
 

W przeciwieństwie do Ewy Chodakowskiej, u Lewandowskiej nie ma tego efekciarskiego klimatu - skwitowała.


Jedno jest pewne - z umiejętnościami językowymi czy z ich brakiem, Lewandowska pierwsze kroki do rozkręcenia kariery w Niemczech już poczyniła.

Zobacz: Lewandowska promuje się w najpopularniejszej zagranicznej telewizji

Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport

Anna Lewandowska wraca z treningu z przyjaciółką:

Anna Lewandowska pisze książkę
Paparaty
Newsy
To już pewne: żona Lewandowskiego chce przebić Chodakowską. Znamy jej plany
Żona Roberta się rozkręca

Od kilku miesięcy bacznie przyglądamy się karierze Anny Lewandowskiej . Żona Roberta Lewandowskiego już dawno wyszła z cienia popularnego męża i na poważnie zajęła się swoimi aktywnościami. Prowadzi coraz popularniejszego bloga, pojawia się na salonach i buduje ogromną bazę fanek jej ćwiczeń czy dietetycznych porad. Jej talent dostrzegają nie tylko w Polsce. Przypomnijmy: Lewandowska promuje się w najpopularniejszej zagranicznej telewizji To jednak nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że Anna ma ambitny plan zostania najpopularniejszą trenerką w naszym kraju i zamierza zdetronizować Ewę Chodakowską . Skąd taki wniosek? Wystarczy przyjrzeć się planom Lewandowskiej na kolejne miesiące. Jak donosi "Party", Anna pisze książkę o zdrowym stylu życia, odżywianiu, treningach i motywacji. Mało tego - jej warsztaty już cieszą się ogromną popularnością i jest zapraszana na kolejne, również za granicę. Magazyn ujawnia, że niebawem Lewandowska pojedzie z nimi do Niemiec. W przygotowaniach jest też angielska wersja jej bloga "Healthy Plan by Ann".   Ani zależy, by książka była wartościową pozycją - komentuje krótko Monika Rebizant , dyrektor ds. komunikacji CK Sport Management. Szykuje się więc prawdziwa ofensywa Lewandowskiej. Wróżycie jej wielką karierę? Zobacz: Lewandowska pochwaliła się luksusowym autem. Jest warte majątek Anna i Robert Lewandowscy na konferencji UNICEF-u:

Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport
ONS
Newsy
Lewandowska promuje się w najpopularniejszej zagranicznej telewizji
Żona Roberta buduje swoje małe imperium

Dokładnie rok temu Anna Lewandowska zaliczyła swój medialny debiut na salonach. Pojawiła się wówczas u boku, wtedy jeszcze przyszłego, męża na jednej z imprez. Potem przyszedł czas na ślub i rozkręcanie własnej kariery - Anna założyła bloga, zaczęła też coraz częściej gościć w mediach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Przypomnijmy: Lewandowska dogania Chodakowską. Na blogu zarabia spore pieniądze Jako żona jednego z najpopularniejszych piłkarzy w Niemczech, Lewandowska jest też zauważana przez zachodnie media. Już niebawem będą mogli ją podziwiać niemieccy telewidzowie, będzie bowiem gościem jednej z największych telewizji naszych sąsiadów. Anna pojawi się w Sky Sport w programie "Cathy unterwegs", w którym wraz z prowadzącą pokaże kilka ćwiczeń pomagających osiągnąć zdrową sylwetkę. Materiał został już nagrany, a na Instagramie Lewandowskiej pojawiły się pamiątkowe zdjęcia z ekipą show. Myślicie, że Anna Lewandowską zostanie gwiazdą w Niemczech? Zobacz: Na czym bazuje dieta Anny Lewandowskiej? Gwiazda uchyliła rąbek tajemnicy   Robert i Anna Lewandowscy na konferencji prasowej UNICEF-u:

Kariera Anny Lewandowskiej
ONS
Newsy
Znajomy o planach Anny Lewandowskiej: Twarda i zawzięta. Nie chce być tylko żoną Roberta
Dziennikarz zdradza kulisy związku Anny i Roberta

Anna Lewandowska debiut w show-biznesie zaliczyła jeszcze przed ślubem z Robertem Lewandowskim , na jednej z imprez z okazji rozdania nagród dla gwiazd, polityków i sportowców. Od tamtej pory zainteresowanie jej osobą systematycznie wzrasta, a ona sama starannie buduje swoją karierę nie tylko profesjonalnej zawodniczki karate, ale i trenerki-blogerki. Rynek reklamowy nie pozostaje obojętny i już dostrzeżono w Annie spory potencjał. Przypomnijmy: Lewandowska wystąpi w dużej kampanii światowego giganta Niektórych tak zawrotna kariera Lewandowskiej może dziwić, ale należy pamiętać, że nie jest osobą z przypadku. Jako sportowiec osiągnęła już sporo sukcesów, które nie pozwalają stawiać jej w cieniu Roberta. W najnowszym numerze "Grazii" ukazał się spory materiał o naszym najlepszym piłkarzu i nie mogło zabraknąć w nim oczywiście wzmianek o żonie. Dla dwutygodnika wypowiadał się Łukasz Olkowicz , dziennikarz sportowy, który wielokrotnie spotykał się z Robertem Lewandowskim i zna dobrze jego historię.   Czasami wieczorem chwalą się przed sobą siniakami - kto ma większe i w dziwniejszym miejscu. Świetnie się rozumieją, obydwoje są podobnie przez sport ukształtowani. Twardzi, zawzięci, pracowici. Nie poddają się porażkom. Wiedzą, co w ich życiu znaczy mecz, pojedynek czy trening, nikt nikomu nie wypomina, że za dużo czasu spędza na macie czy na boisku - czytamy w "Grazii". Olkowicz zaznacza też, że Lewandowska od początku nie chciała być tylko żoną swojego męża. Zdaniem dziennikarza jej ambicje sięgają dużo wyżej, a jej działania świadczą o tym, że nie chcę być kolejną "WAG", jak Brytyjczycy tytułują obwieszone biżuterią i drogimi torebkami partnerki sławnych piłkarzy.   Ania nie chce być tylko żoną Roberta. Jej nie wystarczy leżeć, pachnieć i wrzucać na Instagram zdjęcia kolejnej drogiej torby czy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner