Anna Lewandowska została ambasadorką znanej marki
Instagram

Anna Lewandowska została ambasadorką wody Kingi Pienińskiej! Okazuje się, że żona Roberta Lewandowskiego, która znana jest z propagowania aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, rozpoczęła współpracę z marką produkującą wodę mineralną. Fani trenerki już wkrótce będą mogli zobaczyć reklamy z udziałem Ani. Wizerunek nowej ambasadorki znajdzie się również na opakowaniach produktów marki, która była wielokrotnie nagradzana za smak wody Kinga Pienińska.

 

Anna Lewandowska komentuje współpracę z Kingą Pienińską

Dlaczego Anna Lewandowska zdecydowała się na współpracę z marką Kinga Pienińska? 

Cieszę się, że marka Kinga Pienińska zaprosiła mnie do współpracy. Jako osoba promująca zdrowy tryd życia doskonale wiem, jak ważnym elementem diety jest odpowiednie nawadnianie organizmu i jak istotną rolę pełni w tym względzie regularne picie wody- przyznała ambasadorka marki. 

Rzecznik prasowy marki nie ukrywa, że wybór Anny Lewandowskiej na ambasadora Kingi Pienińskiej był oczywisty. 

Chcieliśmy, aby Kingę Pienińską promowała osoba, którą Polacy kojarzą z dobrym stylem  i zdrowym odżywianiem. Zależało nam, żeby  była to kobieta aktywna, znana z bezkompromisowości w sprawach zdrowia i odżywiania. Kiedy już nazwaliśmy te cechy, wybór Anny Lewandowskiej okazał się naturalny. Pozostało nam tylko dać Annie okazję, żeby mogła przekonać się o smaku i jakości naszej wody. Cieszymy się, że Kinga Pienińska przypadła jej do gustu- zdradza Agnieszka Supińska, rzecznik prasowy marki. 

Zobacz także: WYZWANIE: 8 SZKLANEK WODY DZIENNIE!

 

Anna Lewandowska została ambasadorką Kingi Pienińskiej.

Anna Lewandowska została ambasadorką Kingi Pienińskiej
mat. prasowe

 

Trenerka będzie reklamować wodę mineralną. 

Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu
ONS

Więcej na temat Anna Lewandowska