Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą. Wiemy, jaki jest ulubiony strój dziewczynki!

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie z Klarą, zrobione tuż po treningu. Dziewczynka nie tylko towarzyszy mamie na słynnych obozach, ale razem z nią ćwiczy. Na zdjęciu uwagę zwraca jeden szczegół! Mowa o koszulce Klary Lewandowskiej, którą dziecko nosi wyjątkowo często. Wydaję się, że to ulubiony model dziewczynki. Sami spójrzcie!

Klara Lewandowska i jej ulubiona koszulka

Klara Lewandowska od początku związana jest ze sportem. Często pojawia się na trybunach podczas meczów, w których gra Robert Lewandowski, i wyjeżdża z mamą na słynne obozy sportowe, na których jest prawdziwą gwiazdą. Podczas ostatniego treningu, prowadzonego przez Annę Lewandowską dziewczynka miała na sobie koszulkę z napisem Robert Lewandowski i numerem "9". 

Okazuje się, że to ulubiona koszulka Klary Lewandowskiej, bo nosi ją naprawdę bardzo często. Kiedyś pojawiała się w niej tylko na meczach swojego taty, a teraz nosi ją nieustannie. Zresztą Anna Lewandowska już wcześniej wspominała, że Klara nie lubi się czesać i nie chce nosić sukienek, zamiast których wybiera wygodne dresy. Widać, że dziewczynka ceni sobie komfort i wygodne sportowe ubrania. Czyżby szła w ślady rodziców?

Sami spójrzcie na te zdjęcia!

 

Klara Lewandowska w koszulce z numerem "9" kibicuje też swojemu tacie podczas meczów!

Klara Lewandowska kibicuje na meczu
Mat. prasowe

 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

 

Klara Lewandowska na obozie treningowym swojej mamy
Instagram

 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59