Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska pokazała, jak Klara ćwiczy! Zaskakujące, że dziewczynka zrobiła cały trening!

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska jest już w 7. miesiącu ciąży, ale nie zamierza zwalniać tempa. Jest właśnie na kolejnym obozie, który organizuje i sama prowadzi treningi. Okazuje się jednak, że rośnie jej godna następczyni! Gwiazda pochwaliła się na Instagramie filmikami, na którym widać, jak ćwiczy jej córka. Klara Lewandowska doskonale radzi sobie z zadaniami. Tylko spójrzcie! Dziewczynka ma zadatki na świetnego sportowca!

Klara Lewandowska ćwiczy na obozie sportowym swojej mamy!

Klara Lewandowska od początku towarzyszy swojej mamie na obozach sportowych, chodzi z nią na mecze Roberta Lewandowskiego i kibicuje mu w koszulce z numerem piłkarza, słynną "9". Dziewczynka od początku spędza czas bardzo aktywnie, a sport towarzyszy jej od urodzenia, dlatego nic dziwnego, że 2-latka tak świetnie radzi sobie na sali treningowej! 

Anna Lewandowska opublikowała na Instastories kilka filmików, na których widać, jak Klara ćwiczy. Na jednym z nich napisała:

Jestem dumna ze swojej córeczki. Ćwiczyła dzisiaj z nami cały trening. Ma tylko dwa i pół roku! - napisała Anna Lewandowska na jednym ze zdjęć.

Trzeba przyznać, że gwiazda ma powody do dumy! Klara radzi sobie doskonale, a trening był dla niej świetną zabawą. Tylko spójrzcie na te urocze zdjęcia trenującej 2-latki!

 

Klara Lewandowska ćwiczy na obozie mamy
Instagram

Dziewczynka już wcześniej jeździła na obozy z Anną Lewandowską, ale dopiero teraz jest tak zaangażowana w treningi!

Klara Lewandowska ćwiczy na obozie mamy
Instagram

Klara jest też częstym gościem na trybunach podczas meczy Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08