Anna i Robert Lewandowscy w kuchni
Instagram

Jak po porodzie czuje się Anna Lewandowska? W środę drugi raz została mamą 

Anna i Robert Lewandowscy w kuchni
Instagram

Jak Anna Lewandowska czuje się po narodzinach drugiego dziecka? Dokładnie w środę 6 maja Robert Lewandowski ogłosił, że ponownie został tatą - piłkarz przekazał radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama. "Lewy" zdradził, że jego żona urodziła drugą córkę. Dziewczynka otrzymała piękne imię Laura. Sama Anna Lewandowska do tej pory nie opublikowała w sieci żadnego wpisu i nie skomentowała narodzin dziecka. Teraz jednak "Fakt" dotarł do informacji, jak czuje się młoda mama! 

Robert Lewandowski wspierał żonę w szpitalu

Według doniesień "Faktu" Anna Lewandowska trafiła do szpitala w środę rano. Jak informuje dziennik narodziny małej Laury odbyły się ok. godziny 9.00. Poród przebiegł bez komplikacji, a świeżo upieczona mama i dziecko czują się dobrze.

mama i dziecko czują się dobrze, a Robert nie posiada się ze szczęścia i jest bardzo rozentuzjazmowany - zdradza źródło "Faktu".

Dziennik dotarł również do informacji, że Anna Lewandowska i jej córka Laura spędzą w szpitalu jeszcze kilka dni. Na szczęście Robert Lewandowski będzie mógł odwiedzać żonę i córkę. 

Ani i Robertowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Teraz czekamy na pierwsze zdjęcie świeżo upieczonej mamy ze swoją najmłodszą pociechą. Przypominamy przy okazji, że pierwszą fotkę z Klarą Anna Lewandowska opublikowała w sieci dopiero kilka dni po jej narodzinach.

Zobacz także: Tak Robert Lewandowski ogłosił narodziny Laury. Pamiętacie, jak zrobił to w dniu narodzin Klary?

Robert Lewandowski pokazał pierwsze zdjęcie małej Laury.

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska urodziła w środę 6 maja.

Anna Lewandowska już urodziła? Pokazała piękne zdjęcie
Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43