Anna Lewandowska z Klarą na treningu
Instagram

"Pani gwiazdorzy" Internautka atakuje Annę Lewandowską. Trenerka odpowiedziała!

Anna Lewandowska z Klarą na treningu
Instagram

Anna Lewandowska odpowiedziała na zaczepki internautki! Żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że każdą chwilę spędza ze swoją córeczką. Mała Klara towarzyszy jej w zagranicznych podróżach, wyjazdach na obozy i podczas treningów. Ostatnio Ania pokazała również, że zabiera swoją córeczkę na jogging. Mała Klara oczywiście jeździ w specjalnym wózku pchanym przez biegnącą mamę. Niestety, zdjęcie ze wspólnego treningu Ani z córką nie wszystkim przypadło do gustu... Jedna z internautek oskarżyła  Lewandowską o gwiazdorzenie. Trenerka odpowiedziała! 

Anna Lewandowska odpowiada internautce

Anna Lewandowska już od kilu lat promuje zdrowy styl życia. Niestety jej ostatni wpis w którym zachęca do biegania z dzieckiem w wózku nie wszystkim przypadł do gustu. Jedna z internautek zaatakowała trenerkę!

Biegać z dzieckiem w wózku chyba lekka przesada ..co zrobią ludzie dla rozgłosu i mówią ,że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem - wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy- napisała jedna z internautek.

Ania odpowiedziała na zaczepki!

pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie:) cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce 😍💪🏻 prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy❤️- napisała Ania Lewandowska.

A Wy biegacie ze swoimi dziećmi? 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska biega z Klarą! Podoba się wam jej specjalny wózek do treningów? Trzeba wydać na niego całą pensję!

 

Anna Lewandowska pokazała, jak biega z córką.

Anna Lewandowska z Klarą na treningu
Instagram

Jedna z internautek oskarżyła trenerkę o gwiazdorzenie. 

Anna Lewandowska z Klarą na treningu
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14