Anja Rubik zastąpiła Annę Przybylską w kampanii CCC
ONS

Przed Anją Rubik najtrudniejsza kampania reklamowa. Wszystko za sprawą Anny Przybylskiej

Anja Rubik zastąpiła Annę Przybylską w kampanii CCC
ONS

Anja Rubik nieustannie posądzana jest o niezdrowe odżywianie. Za każdym razem kiedy przylatuje do kraju musi dementować plotki, jakoby była chora na anoreksję. W ostatnim wywiadzie wyznała, że jej sylwetka zupełnie inaczej postrzegana jest za granicą, gdzie smukłe ciało modelki to oznaka profesjonalizmu. Zobacz: Waga Anji Rubik jest komentowana nie tylko w Polsce

Urodę Rubik doceniają także polskie marki, takie jak CCC, która zaangażowała modelkę do nowej kampanii. Nasza informacja wywołała duże zaskoczenie nie tylko wśród fanów gwiazdy, ale też modowych ekspertów. Dotychczas Anja promowała swoją twarzą kolekcje ubrań z największych domów mody.

W reklamie butów Rubik zastąpiła piękną Annę Przybylską, a informator Super Expressu stwierdził, że Anja ma świadomość tego, że ciężko będzie jej przebić sukcesy firmy, do których przyczynił się angaż zmarłej aktorki.

Anja wie, że nie będzie łatwo przekonać do siebie ludzi. Wie, jak rodacy kochali Anię Przybylską. Jest jednak profesjonalną modelką, reklamuje światowe marki, które sprzedają się jak świeże bułeczki. Tak będzie i tym razem. Ania była przykładem matki Polki, z którą mogły utożsamiać się kobiety. Ale i Anja budzi podziw. W końcu to światowa gwiazda, spełniona modelka, która podróżuje po całym świecie. Niejedna Polka chciałaby być na jej miejscu.


Jak wypadnie Anja?

Zobacz: Anja Rubik została twarzą taniej marki obuwniczej! Mamy pierwsze zdjęcie
 

Anja Rubik twarzą CCC 

Kampania CCC z Anną Przybylską:

Więcej na temat Anja Rubik Anna Przybylska
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27