Jennifer Aniston o ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta
ONS

Aniston przeżywa ślub Jolie i Pitta. Postawiła ostry warunek dziennikarzom

Jennifer Aniston o ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta
ONS

Ślubem Angeliny Jolie i Brada Pitta od kilku dni żyje cały świat. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami, ale do internetu szybko wyciekły zdjęcia z uroczystości. Możemy zobaczyć na nich nie tylko jak aktorzy przygotowywali się do tego dnia, ale i pamiątkowe zdjęcia z gośćmi. Przypomnijmy: Wyciekły zdjęcia ze ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta! Trzymano je w wielkiej tajemnicy

Wydarzenie było zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla Jennifer Aniston, byłej żony Brada. Aktorka gdy dowiedziała się o tym fakcie, była zszokowana. Powszechnie wiadomo, że nadal nie pogodziła się z rozstaniem z gwiazdorem. Nic więc dziwnego, że dziennikarze podczas wywiadów pytają głównie o ich ślub. Jennifer postanowiła więc coś z tym zrobić. Jak donosi "Radar Online", Aniston przed każdą rozmową stanowczo zastrzegła, że nie chce wypowiadać się na ten temat. 

Gwiazda nie życzy sobie również pytań o jej plany i ciążę. To wszystko jednak na krótką metę, bowiem przed aktorką najtrudniejsze spotkanie. Już niedługo cała trójka ma uczestniczyć w ślubie George’a Clooneya. Czy zdobędzie się na odwagę i pojawi się na uroczystości?

To byłoby naprawdę wielkie wydarzenie.

Zobacz: Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej

Zdjęcia ze ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Ślubna sesja Angeliny i Brada

Zdjęcia ze ślubu Brada i Angeliny:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11