Angelina Jolie w Vivie!
ONS

Angelina Jolie udzieliła ekskluzywnego wywiadu polskiej"Vivie!". Mówi w nim o miłości do Brada

Angelina Jolie w Vivie!
ONS

Już 30 maja w kinach zadebiutuje film "Czarownica" (org. Maleficent) z udziałem jednej z największych gwiazd Hollywood - Angeliny Jolie. Aktorka wcieliła się w tytułową postać, która zainspirowana była "Śpiącą królewną" Disneya. 9 maja w Londynie odbyła się uroczysta premiera, na której gwiazda pojawiła się wraz z partnerem, Bradem Pittem. Oboje wyglądali obłędnie. Przypomnijmy: Posągowa Angelina Jolie i Brad Pitt na premierze filmu "Czarownica"

Premiera była też doskonałą okazją dla wielu dziennikarzy z całego świata, by przeprowadzić wywiad z aktorką. Taką szansę otrzymała również dziennikarka polskiej "Vivy!". Angelina w rozmowie z magazynem opowiadała o przygotowaniach do roli. Nie mogło nie paść jednak pytanie o jej związek z największym przystojniakiem Hollywood. Jolie rozpłynęła się w pochwałach nad Bradem.

W moim życiu było wiele falstartów i przestałam wierzyć, że spotkam odpowiednią osobę, że się w niej zakocham i będą z nią mieć dzieci. Nasz związek stale się rozwija, przez te wszystkie lata tworzymy naszą historię, uzupełniamy się i inspirujemy. Brad jest nie tylko moim partnerem życiowym, mężczyzną, na którego czekałam całe życie, to także mój najlepszy przyjaciel. Mogę na nim polegać, mamy ten sam system wartości i ten sam punkt widzenia na tematy wychowywania dzieci. Nasz związek jest jak dobre wino, które z upływem lat nabiera mocy i charakteru - mówi Angelina

Więcej przeczytasz w nowej  "Vivie!". Już w sprzedaży.

Zobacz: Angelina zaliczyła MEGA wpadkę z makijażem

Angelina Jolie w pięknej sesji dla amerykańskiego "Elle":

Więcej na temat Viva! Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04