Tylko u nas! Andrzej Pietras, mąż Beaty Kozidrak, dementuje plotki o rozstaniu z gwiazdą! Specjalnie dla Party.pl menadżer zespołu Bajm wytłumaczył, że wszelkie informacje, które pojawiły się ostatnio na ich temat w mediach, są nieprawdziwe. Beata i Andrzej chcą skupić się teraz na pracy, m.in. nowej trasie koncertowej "Bingo Tour". Bajm wystąpi m.in. w USA, Anglii czy Holandii!

Reklama

Andrzej Pietras o rozstaniu z Beatą Kozidrak!

Plotki o rozstaniu Beaty i Andrzeja pojawiają się od ubiegłego roku. Za każdym razem Beata Kozidrak dementowała sensacyjne doniesienia i tłumaczyła, że między nią a mężem wszystko jest po staremu. Później w mediach pojawiła się informacja, że diwa nie chce już pracować z Andrzejem Pietrasem. Dopiero wspólne zdjęcie z prób do koncertów zamknęło usta wszystkim niedowiarkom. Jak całą sprawę komentuje mąż Beaty Kozidrak? Tylko my mamy jego wypowiedź!

Czujemy się dobrze, pracujemy ze sobą i nie widzę żadnych przesłanek ku temu żeby kończyć współpracę ze sobą. To już trwa 40 lat i ja myślę, że będzie wszystko tak jak zawsze. To są dziennikarskie, dziwne wymysły - mówi nam Andrzej Pietras.

Andrzej Pietras opowiedział również o światowych koncertach Beaty Kozidrak i Bajmu. Czy wokalistka podbije świat?

Zobacz także: Beata Kozidrak śpiewa nowy hit dla Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć! WIDEO

Zobacz także

Andrzej Pietras w rozmowie z Party.pl!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nadal razem pracują!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają już dość plotek o kryzysie i rozstaniu.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama