Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych jeansach

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do życia! Na kogo mogła liczyć po śmierci męża?

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych jeansach

Niebawem minie rok od śmierci ukochanego męża Agnieszki Woźniak-Starak - Piotra Woźniaka-Staraka. W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku producent filmowy zginął w wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Po tej tragedii dziennikarka zrezygnowała z pracy w telewizji TVN i wycofała się z życia publicznego.

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka powoli odzyskuje życiowy balans. Pół roku temu zaczęła prowadzić audycję w Newonce Radio, w której razem z gośćmi szuka sposobów na odnajdywanie równowagi wewnętrznej. Wróciła też do malowania.

Jak czytamy w najnowszym „Party”, teraz Agnieszka poświęci więcej czasu innej pasji. Dziennikarka rozpoczęła właśnie długie wakacje – do września nie będzie prowadzić swojej audycji ani żadnych nowych programów. Część urlopu spędzi w rodzinnej posiadłości Staraków na Mazurach. Planuje także kolejne szkolenie jeździeckie w stadninie Ferensteinów w Gałkowie, którą chętnie odwiedza.

Cudownie znów widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością – mówi w rozmowie z „Party” znajomy gwiazdy.

Więcej o Agnieszce Woźniak-Starak przeczytasz w nowym "Party".

okładka Party
Party.pl

 

Agnieszka Woźniak -Starak powoli odzyskuje wewnetrzną równowagę.

Radosna Agnieszka Woźniak-Starak na obiedzie ze znajomą

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22