Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędza święta. Zdecydowała się na zaskakujące wyznanie!

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak uległa świątecznej atmosferze i pokazała w mediach społecznościowych, jak spędza Boże Narodzenie. Dziennikarka zdecydowała się też złożyć szczere i wzruszające życzenia swoim fanom, od których otrzymała dużo słów wsparcia w trudnym dla siebie okresie po stracie męża. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak! Nie uwierzycie, jakie gwiazda ma plany na przyszłość...

Agnieszka Woźniak-Starak o swoich planach na przyszłość

Agnieszka Woźniak-Starak po bardzo trudnych roku, w trakcie którego tragicznie zginął jej mąż, a ona sama zdecydowała się zrobić sobie przerwę w karierze zawodowej, zdecydowała się napisać w mediach społecznościowych szczery wpis. Dziennikarka złożyła życzenia dla swoich fanów i zdradziła, że to dla niej szczególny czas, o którym marzyła już od dawna:

Spokojnych Świąt kochani ❤️ Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem 🙌🏼 - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie. 

Pod wzruszającym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, a słowa wsparcia napisało też wiele gwiazd. Paulina Krupińska wyraziła nadzieję, że już niedługo marzenie Agnieszki Woźniak-Starak się spełni i zamieszka w domu w górach. Co więcej okazuje, się, że obie gwiazdy będą sąsiadkami! 

Trzeba pospieszyć Sebastiana, to może będziemy sąsiadkami 😉 - napisała Paulina Krupińska, a Karolina Ferenstein-Kraśko ma się podjąć znalezienia wymarzonego konia. 

Przy takim wsparciu marzenia Agnieszki Woźniak-Starak z pewnością szybko się spełnią! Tego życzymy!

 

 

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce

 

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu
East News

 

 

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56