Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Życiowe plany Agnieszki Włodarczyk
ONS
Newsy

Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie

Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami

Początek tego tygodnia przyniósł bardzo smutną wiadomość. W poniedziałek rano zmarła Małgorzata Braunek. Jedna z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek odeszła po długotrwałej walce z nowotworem. Do końca jednak zarażała optymizmem i pogodą ducha. Przypomnijmy: Małgorzata Braunek była buddystką. Jak będzie wyglądał jej pogrzeb?

Śmierć aktorki poruszyła cały artystyczny świat, a swój żal i smutek wyraziło głośno kilka czołowych postaci z rodzimego show-biznesu. Wśród nich znalazła się również Agnieszka Włodarczyk. Gwiazda od dłuższego czasu daje się poznać z innej, delikatniejszej i bardziej wrażliwej strony. Odejście Braunek skłoniło ją do kilku głębokich refleksji dotyczących jej własnego życia. Na swoim Facebooku podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi życia, posiadania dzieci czy marzeń.
 

Życie roztapia się nam każdego dnia. Zawsze w takich chwilach zastanawiam się ile czasu mi zostało...Czy zdążę zrealizować swój plan,wychować dziecko,pomieszkać w Indiach i nauczyć się medytować.. Żegnam w smutku Pani Małgosiu:( - napisała Agnieszka.


Wypada życzyć tylko, aby aktorka zrealizowała wszystkie swoje dotychczasowe plany.

Zobacz: Krawczyk udzielił wywiadu rzeki. Poruszył temat synów i ślubu z Włodarczyk

Włodarczyk o śmierci Braunek

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Sopocie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Włodarczyk wygrała w sądzie z byłym narzeczonym
ONS
Newsy
Dobra passa Włodarczyk trwa. Były narzeczony musi zapłacić jej fortunę
Aktorka wygrała w sądzie wieloletni spór

Ostatnie miesiące są dla Agnieszki Włodarczyk bardzo pomyślne. Gwiazda zachwyciła wszystkich w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", była też gościem muzycznym festiwalu Top Trendy w Sopocie. Kilka tygodni temu odsłoniła zaś swoją gwiazdę w Międzyzdrojach. Przypomnijmy: Włodarczyk odcisnęła dłoń w Alei Gwiazd. Zachwyciła kreacją w stylu Angeliny Aktorka ma też na swoim koncie kilka wygranych spraw z tabloidami, które fabrykowały nieprawdziwe informacje na jej temat. Teraz Agnieszka wyszła zwycięsko z kolejnej. Jak donosi "Na Żywo", Włodarczyk wygrała batalię sądową ze swoim byłym narzeczonym, Jakubem Sićko. Przedmiotem sporu był dom na Mazurach, który para wybudowała będąc jeszcze razem - Sićko nie chciał zwrócić pieniędzy, które gwiazda włożyła w jego budowę. W końcu na korzyść Agnieszki sprawę rozstrzygnął sąd. Kuba Musiał zapłacić Agnieszce ponad milion złotych. Wcześniej chciał jej oddać inną swoją nieruchomość, ale ona była niewzruszona - wyjaśnia informator tabloidu. Jesteśmy pewni, że odzyskane pieniądze zostaną przez Włodarczyk dobrze spożytkowane. Aktorka remontuje swój nowy dom i znana jest z hojnego wspierania organizacji pomagającym bezdomnym zwierzętom. Zobacz: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Sopocie:

Mikołaj Krawczyk w ramonesce
Newsy
Agnieszka Włodarczyk zdradziła czyj styl ubierania jej się podoba. Czy Mikołaj Krawczyk przejdzie matamorfozę?
Agnieszka Włodarczyk zdradziła czyj styl ubierania jej się podoba. Czy Mikołaj Krawczyk przejdzie matamorfozę?

Agnieszka Włodarczyk za ideał mężczyzny uważa oczywiście swojego ukochanego Mikołaja Krawczyka. W zapowiedzi programu "Miasto kobiet" została zapytana, jacy mężczyźni najlepiej się ubierają.  Myśleliście, że wskaże Mikołaja? Albo ogólnie powie, że kocha styl rockowy? Odpowiedź Agnieszki Włodarczyk była bardziej zaskakująca, a w studio prowadzące jak i inni goście nie wiedzieli jak zareagować. Jak według aktorki powinni ubierać się mężczyźni? Jak geje! Za co Agnieszka Włodarczyk tak lubi styl homoseksualistów? Agnieszka Włodarczyk o stylu ubierania gejów Gwiazda zaczęła tłumaczyć Dorocie Wellman i Paulinie Młynarskiej, dlaczego tak uważa. Jej zdaniem geje mają doskonałe wyczucie stylu i mogą być przykładem.  Uważam, że geje ubierają się świetnie i heterycy powinni czerpać inspirację - wyznała. Czy zatem Mikołaj Krawczyk będzie musiał porzucić swój rockowy styl, a Agnieszka podda go metamorfozie? Już raz aktor posłuchał rady swojej ukochanej i pożegnał się z długimi włosami. Od jakiegoś czasu na salonach widujemy go w krótkiej fryzurze, z której swego czasu zażartował Kuba Wojewódzki.        

Włodarczyk ma zagrać w serialu z Krawczykiem
ONS
Newsy
Producenci kultowego serialu walczą o Włodarczyk. Chcą żeby zagrała z Krawczykiem
Aktorka wróci do grania?

Agnieszka Włodarczyk od dłuższego czasu nie pojawia się w nowych produkcjach filmowych czy serialowych. Aktorka zarzuciła zawód na rzecz innej pasji - muzyki. Mocno angażuje się też w pomoc zwierzętom i aktorstwo zeszło po prostu na dalszy plan. Ostatnio jednak mogliśmy ją zobaczyć w teledysku jej ukochanego. Przypomnijmy: Krawczyk nakręcił teledysk w schronisku. Pojawiła się w nim Włodarczyk Kilka miesięcy temu spekulowało się, że jednym z powodów zawodowej stagnacji Agnieszki są wygórowane żądania finansowe i przesadny profesjonalizm na planie, który zniechęcał producentów. Okazuje się jednak, że do Włodarczyk napływają kolejne propozycje  i jedna z nich ma spore szanse na realizację w rzeczywistości. Jak informuje "Flesz", producenci "Klanu" chcą, żeby Agnieszka pojawiła się w serialu i to w towarzystwie Mikołaja Krawczyk . Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.   Jest pomysł, żeby Włodarczyk zagrała w kultowej telenoweli TVP1 - "Klan"! Producentom zależy, by razem z nią na planie pojawił się jej ukochany Mikołaj Krawczyk. Co na to Agnieszka? Czy zmieni zdanie na temat pracy w serialach? Gdy ją o to pytamy, wykręca się od odpowiedzi. Mówi, że najważniejszy jest dla niej teraz... remont domu - czytamy we "Fleszu". Myślicie, że to dobry pomysł, aby Włodarczyk i Krawczyk wystąpili w "Klanie"? Zobacz: Dobra passa Włodarczyk trwa. Były narzeczony musi zapłacić jej fortunę Włodarczyk i Krawczyk w Międzyzdrojach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner