Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?
ONS
Newsy

Ślub Szulim i Staraka odwołany?! Sensacyjne doniesienia tabloidu: "W tym związku już nie ma miłości"

Jaka jest prawda?

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka został odwołany?! Według sensacyjnych doniesień Super Expressu szykowana od kilku miesięcy uroczystość nie odbędzie się - co więcej związek gwiazdy TVN i milionera ma przechodzić poważny kryzys. Informator tabloidu podający się za przyjaciela pary twierdzi bowiem, że dziennikarka nie pasuje do rodziny swojego narzeczonego...

Szulim nie pasuje do tej rodziny. Tam każdy jest poważanym biznesmenem, a ona? Skandalistka z TVN, jakieś szarpanki z Dodą, jakieś konflikty z innymi gwiazdami, zamiłowanie do imprez... To ma być żona poważnego biznesmena? - stwierdza tajemnicze źródło SE.  I co z tego, że się jeszcze razem pokażą? W tym związku już nie ma miłości, na naszych oczach rozpada się, zanim na dobre wystartował.

Ciężko jest nam uwierzyć w doniesienia tabloidu zwłaszcza, że jeszcze w kwietniu Agnieszka Szulim pokazała jaką niespodziankę przygotował Piotr Woźniak-Starak z okazji jej urodzin. Miesiąc wcześniej z kolei Fakt donosił, że gwiazda TVN wręcz "skradła serca" rodziców narzeczonego, którzy już marzą o tym, żeby Agnieszka urodziła im wnuki.

 

Myślicie, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak skomentują sensacyjne doniesienia prasy?

 

Zobacz także: Agnieszka Szulim rozbiła jaguara narzeczonego! "To jedno z jego ulubionych aut"

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?!

 

Sensacyjne doniesienia tabloidu dotyczące związku gwiazdy TVN i milionera.

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak pozują do zdjęć i przytulają się
Eastnews
Newsy
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak jednak mają kryzys?! Tabloid sugeruje, że tak. Szulim skomentowała
Starak też zabrał głos!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak rozstali się? Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o rzekomym rozstaniu pary. Jeden z tabloidów poinformował nawet, że narzeczeni odwołali ślub. Powodem rzekomego zakończenia ich związku miało być wygaśnięcie uczucia i niedopasowanie partnerów. Choć Piotr Woźniak-Starak zdementował te doniesienia, to "Super Express" po raz kolejny napisał o rozstaniu pary. Tabloid, powołując się na wypowiedzi przyjaciół rodziny Staraków, napisał, że Agnieszka Szulim nie jest dobrą partią dla dziedzica fortuny.   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak nie są już razem? Jaka jest prawda? Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak faktycznie przechodzą tej chwili rozstanie, spowodowane wyjazdem Agnieszki na nagrania nowego programu z udziałem gwiazd "Azja Express". Po wyjeździe narzeczonej do Azji, "Super Express" przyłapał Piotra w restauracji na spotkaniu z koleżanką. Starak i jego koleżanka spędzili miły wieczór, który został uwieczniony na zdjęciach fotoreporterów tabloidu.   Na plotki zareagował sam Woźniak-Starak.   Agnieszka również zareagowała na plotki tabloidu w dość oryginalny sposób. Wrzuciła na Instagram obrazek z cytatem: "(...) to, że plotkujesz o mnie, mówi mi tylko to, że moje życie jest znacznie bardziej interesujące od twojego (...)" Czy w ten sposób chciała się odnieść właśnie do plotek tabloidów i je zdementować? Zobacz też: Beata Tyszkiewicz o związku Agnieszki Szulim i Piotra Staraka... "Pieniądze szczęścia nie dają".   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak rozstali się? Tak twierdzi tabloid. To bzdury? Tabloid nie ma co do tego wątpliwości.

Agnieszka Szulim w różowych ustach
Newsy
Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!
Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

Na ślub Agnieszki Szulim i jej narzeczonego Piotra Woźniaka-Staraka od pół roku czekają wszyscy . Powód? Ma to być ogromne wydarzenie towarzyskie 2016 roku . Cały czas pojawiają się kolejne doniesienia, co para planuje na ten szczególny dla nich dzień. (ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada... ) Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - kiedy ślub? Jak czytamy w najnowszym wydaniu magazynu "Party" , Szulim i Starak już rozpoczęli szczegółowe przygotowania do ceremonii, którą planują na okres wakacji, a dokładniej na sierpień. Czy rzeczywiście dziennikarka i producent filmowy już za niecałe osiem miesięcy powiedzą sobie sakramentalne "tak"? Pojawił się obecnie poważny problem… Jaki? – W tym samym czasie ruszają prace nad ekranizacją biografii seksuolog Michaliny Wisłockiej, którą zagra Magdalena Boczarska. Ten projekt jest już bardzo zaawansowany, a Piotrek, który jest jego producentem, zainwestował w to ogromne pieniądze – zdradza znajomy pary. Co w związku z tym planuje zrobić Agnieszka i Piotrek? Czy przełożą ślub? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party".   Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak sylwester 2015 Agnieszka Szulim w sukience Valentino z Piotrem Woźniakiem-Starakiem Agnieszka Szulim na konferencji TVN

Policja na imprezie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka
ONS
Newsy
Policja przerwała imprezę w rezydencji Szulim i Staraka! "Były dwie interwencje". Co zrobili?
Kto bawił się na imprezie w domu milionera?

Policja w rezydencji Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka ! Okazuje się, że gwiazda TVN i milioner urządzili imprezę, która najwyraźniej w późnych godzinach nocnych zaczęła przeszkadzać ich sąsiadom. Super Express donosi, że wśród gości Szulim i Staraka byli m.in. Piotr Adamczyk, Emil Haidar, Magdalena Boczarska z Mateuszem Banasiukiem oraz Katarzyna Niezgoda. Według relacji tabloidu, który pokazał również zdjęcia z imprezy, muzyka i krzyki były tak głośne, że sąsiedzi w szlafrokach wychodzili na ulicę i...sami próbowali odłączyć prąd w rezydencji narzeczonego Agnieszki Szulim. Były dwie interwencje. Pierwsza o godz. 20.40 dotyczyła zakłócania ciszy. Osoba została pouczona. Druga interwencja miała miejsce o godz. 22.25 i dotyczyła tego samego, tym razem już ciszy nocnej - przyznał w rozmowie z tabloidem komendant Jarosław Sawicki z Komendy Policji w Piasecznie. Pomimo interwencji policji, goście Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka wyglądali na bardzo zadowolonych z imprezy ;)   Zobacz także: Agnieszka Szulim już nie rozpacza po stracie ukochanej suczki! Ma nowego pupila! Zobacz, jak wygląda!   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zorganizowali imprezę. Sąsiedzi gwiazdy TVN i milionera wezwali policję.    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner