Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?
ONS

Ślub Szulim i Staraka odwołany?! Sensacyjne doniesienia tabloidu: "W tym związku już nie ma miłości"

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?
ONS

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka został odwołany?! Według sensacyjnych doniesień Super Expressu szykowana od kilku miesięcy uroczystość nie odbędzie się - co więcej związek gwiazdy TVN i milionera ma przechodzić poważny kryzys. Informator tabloidu podający się za przyjaciela pary twierdzi bowiem, że dziennikarka nie pasuje do rodziny swojego narzeczonego...

Szulim nie pasuje do tej rodziny. Tam każdy jest poważanym biznesmenem, a ona? Skandalistka z TVN, jakieś szarpanki z Dodą, jakieś konflikty z innymi gwiazdami, zamiłowanie do imprez... To ma być żona poważnego biznesmena? - stwierdza tajemnicze źródło SE.  I co z tego, że się jeszcze razem pokażą? W tym związku już nie ma miłości, na naszych oczach rozpada się, zanim na dobre wystartował.

Ciężko jest nam uwierzyć w doniesienia tabloidu zwłaszcza, że jeszcze w kwietniu Agnieszka Szulim pokazała jaką niespodziankę przygotował Piotr Woźniak-Starak z okazji jej urodzin. Miesiąc wcześniej z kolei Fakt donosił, że gwiazda TVN wręcz "skradła serca" rodziców narzeczonego, którzy już marzą o tym, żeby Agnieszka urodziła im wnuki.

 

Myślicie, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak skomentują sensacyjne doniesienia prasy?

 

Zobacz także: Agnieszka Szulim rozbiła jaguara narzeczonego! "To jedno z jego ulubionych aut"

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?!

 

Sensacyjne doniesienia tabloidu dotyczące związku gwiazdy TVN i milionera.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17