Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Szulim broni Rafalali
ONS
Newsy

Rafalala podzieliła środowisko. Jej wybryki skomentowała nawet Agnieszka Szulim

Jakie ma zdanie na temat nowej skandalistki?

Ostatnie dni z pewnością należą do Rafalali. Znana transseksualistka jest sprawczynią ogromnego zamieszania w mediach - jej bójka z homofobem, a następnie atak na narodowca na wizji spowodował, że skandalistka znów jest w centrum zainteresowania. Co więcej - nie zamierza przestawać prowokować. Przypomnijmy: Rafalala prowokuje narodowców. Obok tego zdjęcia nie mogli przejść obojętnie

Zachowanie Rafalali podzieliło nie tylko środowisko LGBT, ale również ludzi pracujących w mediach, którzy często patrzą na nią jako na zjawisko mające podbić słupki oglądalności. Na transseksualistkę spada mnóstwo krytyki, choć nie brakuje też głosów wsparcia. Agnieszka Szulim wyznała w "Super Expressie", że jej zdaniem Rafalala miała prawo zareagować na szokujące słowa Artura Zawiszy w programie Polsatu. Przypomnijmy, że narodowiec użył wobec niej określenia "to coś" i posądzał o męską prostytucję, za co został oblany wodą.


Myślę, że Rafalala miała prawo zareagować na karygodne słowa Artura Zawiszy, który jest jakąś przedziwną postacią. Na szczęście nie jest już postacią na scenie politycznej. Ja bym strasznie chciała, żeby w Polsce się trochę inaczej rozmawiało i żeby było więcej tolerancji, a takich incydentów jak najmniej - skomentowała Szulim.


Zgadzacie się z Agnieszką?

Zobacz: Rafalala pokazała zdjęcie z czasów kiedy była mężczyzną. Zmiana jest ogromna

Rafalala prowokuje narodowców na Facebooku

 


Rafalala nago w magazynie dla gejów:

Ewelina Lisowska, Bartek Śniadecki przytulają się na planie Tańca z gwiazdami
fot. WBF
Newsy
Chłopak Eweliny Lisowskiej spotykał się jednocześnie z... Rafalalą? Ta afera może skończyć się w sądzie
Chłopak Eweliny Lisowskiej spotykał się jednocześnie z... Rafalalą? Ta afera może skończyć się w sądzie

Czy transseksualistka Rafalala miała romans z chłopakiem Eweliny Lisowskiej? Tak twierdzi Rafalala w szokującej rozmowie z Super Expressem. Trudno nam uwierzyć, że Bartek Śniadecki, członek zespołu Afromental i teraz już były chłopak Eweliny Lisowskiej jednocześnie spotykał się z Eweliną i Rafalalą. Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki nie komentują wypowiedzi ani wpisów i zdjęć na Facebooku transeksualistki, które mają być dowodem na romans Rafalali ze Śniadeckim. Ewelina jest teraz w Stanach Zjednoczonych. Mówiło się, że poleciała tam sama - bo przed wyjazdem zerwała z Bartkiem. Czyżby z powodu plotek o jego niewierności? Rafalala mści się na chłopaku Eweliny Lisowskiej? Rafalalą opowiedziała Super Expressowi, jak wyglądał jej związek z Bartkiem. Twierdzi, że w tym samym czasie Śniadecki spotykał się z Ewelina Lisowską. Szczegóły są dość szokujące! Podobno muzyk, którego poznała na rozdaniu Fryderyków, sam szukał z nią kontaktu i zasypywał SMS-ami! Byłam w związku, więc nie dopisywała na jego SMS-y, ale gdy już się rozstałam, to odpisałam, żeby wpadł do mnie. Gadaliśmy do rana. A rano namiętnie się kochaliśmy. Od tamtej pory zaczął do mnie wpadać, kupować upominki - opowiada w Super Expressie o początkach związku z byłym chłopakiem Lisowskiej Rafalala. Dlaczego Bartek Śniadecki zainteresował się Rafalalą? Transseksualista ma na to swoją teorię.  On znalazł namiętność, otwartość… Wiesz, to facet, który miał kupę lasek i przejadło mu się to. Szukał czegoś innego - wyjaśnia Rafalala Super Expressie. Jednak gdy Rafalala dowiedziała się, że Śniadecki jest w związku z Eweliną Lisowską, postanowiła się zemścić, dlatego nagrała filmik z jednej ze schadzek. Zobaczyłam ich razem i postanowiłem, że się zemszczę. Jak? Zaprosiłam go do domu, nakręciłam filmiki - mówi w...

Maga odpowiada ostro Rafalali
ONS
Newsy
Rafalala opowiadała o spotkaniu z Magą. Wściekły model przedstawił swoją wersję
Co naprawdę miało miejsce na gali MTV?

Mateusz Maga to zdecydowanie najgłośniejsza postać czwartej edycji Top Model. Jego androgyniczna uroda wzbudza wiele emocji, a internauci są podzieleni - jedni go kochają, inni nienawidzą. Dość niepochlebnie o modelu wypowiadała się niedawno Rafalala . Transseksualistka po wczorajszej imprezie MTV pochwaliła się jednak, że spotkała na niej Magę, który miał rzekomo podziękować jej za słowa krytyki. Przypomnijmy: Rafalala niedawno wyzwała Magę. Wczoraj spotkali się na imprezie MTV, i... Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ta sytuacja wyglądała nieco inaczej, a wręcz w ogóle nie do niej nie doszło. Tak przynajmniej twierdzi Maga, który oburzył się wpisem Rafalali o ich rzekomej rozmowie. Mateusz wystosował specjalny post na Facebooku, w którym zarzeka się, że cała historia to wymysł znanej transseksualistki. Zarzuca jej też, że próbuje ocieplić swój wizerunek jego kosztem.   Właśnie dowiedziałem się, że podczas wczorajszej gali #EMA Pre Party rozmawiałem z Panią R. Co więcej podszedłem do niej i się przywitałem - dziękując za jej krytykę w stosunku do mojej osoby hehehe Niewątpliwie nie brakuje jej wyobrazni w tworzeniu niezaistniałych wydarzeń. Domyślam się, iż Pani R. wymyślając to wszystko chciała ocieplić swój wizerunek i tworzyć swój lepszy PR - czytamy na profilu modela. Domyślacie się, jaki cel miała Rafalala w spreparowaniu takiej historyjki? Zobacz: Porażka Magi ucieszyła inną uczestniczkę z Top Model. Mateusz ma żal Mateusz Maga na salonach:

Agnieszka Szulim wesprze gejów i lesbijki
ONS
Newsy
Szulim wesprze gejów i lesbijki. Weźmie udział w dużym wydarzeniu
Agnieszka chce pomóc mniejszościom seksualnym

Agnieszka Szulim jest jedną z najbardziej liberalnych postaci w polskim show-biznesie. Jej lekkie podejście do konwenansów czy słynna już "afera z marihuaną" zjednały jej sympatię internautów, choć nie do końca spodobały się konserwatywnej części społeczeństwo. Ostatnio dziennikarka stanęła w obronie transseksualistki Rafalali , na którą spadła duża fala krytyki po tym, jak wdała się w awantury z homofobami. Przypomnijmy: Rafalala podzieliła środowisko. Jej wybryki skomentowała nawet Agnieszka Szulim Wszystko wskazuje na to, że gwiazda zamierza się jeszcze mocniej zaangażować w pomoc środowiskom LGBT w Polsce, czego wyrazem ma być kolejny projekt, w którym weźmie udział. Jak donosi JastrzabPost.pl, 11 września odbędzie się w Warszawie wydarzenie organizowane przez Kampanię Przeciwko Homofobii, w którym Szulim weźmie czynny udział. Gospodyni "Na Językach" wraz z Dariuszem Michalczewskim weźmie udział w dyskusji na temat tolerancji - możliwe też, że pojawi się w spotach przygotowywanych przez organizatorów. Póki co, szczegóły są owiane tajemnicą. Więcej gwiazd powinno wziąć z niej przykład? Zobacz: Szulim można łatwo zdenerwować. Wyrzuciła z Facebooka aż pięć osób Agnieszka Szulim na prezentacji TVN Style:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner