Szulim broni Rafalali
ONS

Rafalala podzieliła środowisko. Jej wybryki skomentowała nawet Agnieszka Szulim

Szulim broni Rafalali
ONS

Ostatnie dni z pewnością należą do Rafalali. Znana transseksualistka jest sprawczynią ogromnego zamieszania w mediach - jej bójka z homofobem, a następnie atak na narodowca na wizji spowodował, że skandalistka znów jest w centrum zainteresowania. Co więcej - nie zamierza przestawać prowokować. Przypomnijmy: Rafalala prowokuje narodowców. Obok tego zdjęcia nie mogli przejść obojętnie

Zachowanie Rafalali podzieliło nie tylko środowisko LGBT, ale również ludzi pracujących w mediach, którzy często patrzą na nią jako na zjawisko mające podbić słupki oglądalności. Na transseksualistkę spada mnóstwo krytyki, choć nie brakuje też głosów wsparcia. Agnieszka Szulim wyznała w "Super Expressie", że jej zdaniem Rafalala miała prawo zareagować na szokujące słowa Artura Zawiszy w programie Polsatu. Przypomnijmy, że narodowiec użył wobec niej określenia "to coś" i posądzał o męską prostytucję, za co został oblany wodą.


Myślę, że Rafalala miała prawo zareagować na karygodne słowa Artura Zawiszy, który jest jakąś przedziwną postacią. Na szczęście nie jest już postacią na scenie politycznej. Ja bym strasznie chciała, żeby w Polsce się trochę inaczej rozmawiało i żeby było więcej tolerancji, a takich incydentów jak najmniej - skomentowała Szulim.


Zgadzacie się z Agnieszką?

Zobacz: Rafalala pokazała zdjęcie z czasów kiedy była mężczyzną. Zmiana jest ogromna

 


Rafalala nago w magazynie dla gejów:

Więcej na temat Agnieszka Szulim Rafalala
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04