Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz pokazała wózek swojej córeczki. Jaką markę wybrała gwiazda "Przyjaciółek"?

Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się wózkiem córki. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ponad dwa tygodnie temu zdradziła swoim fanom, że po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się druga córeczka aktorki - Marysia. Agnieszka Sienkiewicz pokazała wówczas piękne zdjęcie ze swoją pociechą, która skradła serca internautów.

Teraz dumna mama zdradziła, jaki wózek wybrała dla maleństwa! Czy córeczka aktorki "wozi" się luksusową bryką za którą trzeba zapłacić fortunę? Znamy markę i cenę wózka małej Marysi! 

Jaki wózek wybrała Agnieszka Sienkiewicz?

Agnieszka Sienkiewicz podczas relacji na InstaStories pokazała, jak wygląda wózek jej córeczki Marysi. Okazuje się, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" wybrała dla dziewczynki bardzo ekologiczną "limuzynę". Agnieszka Sienkiewicz postawiła na niedrogi wózek holenderskiej marki Greentom w jasnych szaro-białych kolorach.

Aktorka nie poszła śladem innych gwiazd polskiego show-biznesu, które decydują się na bardzo drogiej "fury" dla swoich pociech. Okazuje się, że wózek córeczki Agnieszki można kupić już za ok. 1800 złotych. Jak informuje producent, wózki tej marki są wykonane w 100% z materiałów pochodzących  z odzysku. 

Aktorka już w przeszłości używała podobnego wózka tej samej marki- jej córeczka Zosia jeździła w niebieskiej spacerówce Greentom.

Zobaczcie, jak wygląda wózek drugiej córki Agnieszki Sienkiewicz! Fajny? Naszym zdaniem bardzo! Jest nie tylko efektowny, ale co najważniejsze ekologiczny!

Zobacz także: Gwiazdy chodzą topless przy swoich dzieciach? Zaskakująca dyskusja na Instagramie!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała wózek córki.

Agnieszka Sienkiewicz z córką. Aktorka pokazała wózek dziewczynki
Instagram

Aktorka zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Agnieszka Sienkiewicz w białej koszuli

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44