Agnieszka Kotulanka i Paweł Stockinger
East News
Newsy

Agnieszka Kotulanka odeszła trzy lata temu. W jej życiu nie brakowało wielkich dramatów

Na co zmarła Agnieszka Kotulanka? Gwiazda Klanu odeszła trzy lata temu.

Dziś mijają trzy lata od śmierci Agnieszki Kotulanki, znanej przede wszystkim z roli Krystyny Lubicz w serialu "Klan". To tam zdobyła ogromną sławę i miłość fanów w całej Polsce. Ale jej życie było pełne dramatów... Poznajcie historię Agnieszki Kotulanki. 

Jak na przestrzeni lat zmienili się aktorzy z serialu "Klan"? Spójrzcie na to nagranie!

Agnieszka Kotulanka odeszła trzy lata temu

Agnieszka Kotulanka, dzięki roli Krystyny Lubicz w serialu „Klan”, zdobyła ogromną popularność. Aktorka grała też w innych serialach, filmach i teatrze, jednak to rola w „Klanie” przyniosła jej prawdziwą sławę. W jej przypadku sprawdziły się słowa tytułowej piosenki z serialu "Życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą...". Pomimo wielkiego sukcesu w roli Krystyny, ostatnie lata życia gwiazdy to szereg problemów osobistych i walka z chorobą alkoholową w wyniku której Agnieszka Kotulanka całkowicie usunęła się z życia publicznego. Po tym, jak przestała pojawiać się na planie producenci podjęli trudną decyzję o usunięciu gwiazdy z serialu i w 2013 roku widzowie „Klanu” po raz ostatni zobaczyli na ekranie Krystynę Lubicz.

A jak wyglądało życie prywatne Kotulanki? 

Nieszczęśliwa miłość Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka przez 12 lat była żoną aktora Jacka Sas-Uhrynowskiego. Para rozwiodła się w 1992 roku, mając dwójkę dzieci: Michała i Katarzynę. Media rozpisywały się też o jej romansie sprzed lat z aktorem Krzysztofem Stelmaszczykiem.

Ale to nie koniec miłosnych uniesień. Miłością aktorki miał być Paweł Wawrzecki. Jak informuje Viva.pl, Agnieszka Kotulanka była zakochana w aktorze, kiedy ten był mężem Barbary Winiarskiej. Po jej śmierci miał związać się z gwiazdą "Klanu", a ich relacja zakończyła się w 2005 roku.

To Paweł Wawrzecki miał podjąć decyzję o rozstaniu, które Agnieszka Kotulanka ciężko przeżyła:

Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów - mówił znajomy aktorki w "Fakcie". 

Czy to niespełniona miłość po części przyczyniła się do problemów w życiu aktorki? Takie sugestie zaczęły pojawiać się w mediach. Po utracie roli w "Klanie" na światło dzienne wyszły jej problemy alkoholowe, a w 2015 roku zaczęły pojawiać się zdjęcia paparazzi aktorki, na których było widać, że sytuacja jest naprawdę poważna i choroba jest już zaawansowana.

Agnieszka Kotulanka zmarła na krwotoczny udar mózgu 20 lutego 2018 roku. 

Ale nawet na pogrzebie aktorki doszło do nieprzyjemnego incydentu. W stronę Wawrzeckiego padły wówczas nieprzyjemne słowa. Wtedy w obronę wzięli go koledzy.

„W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki, myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie. Całe życie los Pawła nie oszczędza”, napisała Joanna Szczepkowska.

A w "Super Expressie" doprecyzowała:

Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele - powiedziała tabloidowi. 

Jak więc się okazało, prawda o tym związku mogła wyglądać inaczej...

Pamiętacie historię Agnieszki Kotulanki w "Klanie"?

Zobacz także: Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Agnieszka Kotulanka grała w serialu "Klan" w latach 1997-2013. Postać Krystyny Lubicz była uwielbiana przez widzów i szybko stała się jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. 

Agnieszka Kotulanka Klan
East News

Rodzina Lubiczów mieszkająca na warszawskiej Sadybie z uroczymi córkami przez wiele lat uchodziła za ideał rodziny, a aktorzy grający te postacie cieszyli się ogromną sympatią. 

Agnieszka Kotulanka Klan
East News

Niestety, problemy w życiu prywatnym Agnieszki Kotulanki sprawiły, że produkcja serialu zdecydowała usunąć ją z "Klanu". Po raz ostatni gwiazda pojawiła się w 2472. odcinku. Wtedy poinformowała koleżankę, że poznała mężczyznę, który jest jej bratnią duszą. Niestety, wątek ten nie został rozwinięty, bo gwiazda przestała pojawiać się w pracy. 

Agnieszka Kotulanka Klan
East News

Ostatecznie Krystyna Lubicz nigdy nie wróciła z Bostonu, gdzie odbywała leczenie. 

Agnieszka Kotulanka Klan
East News

Aktorka była bardzo lubiana w środowisku aktorskim. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

Agnieszka Kotulanka
East News

Przez jakiś czas było głośno o związku aktorki z Pawłem Wawrzeckim

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki
East News

Ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były naprawdę dramatyczne. W mediach często pojawiały się zdjęcia aktorki, kiedy zmagała się z chorobą alkoholową. 

Agnieszka Kotulanka
East News

Aktorka odeszła 20 lutego 2018 roku w wieku 61 lat. Pogrzeb Agnieszki Kotulanki odbył się 27 lutego w Legionowie. 

 

Agnieszka Kotulanka nie żyje
East News
Newsy
Rodzina, przyjaciele i fani żegnają dziś Agnieszkę Kotulankę
Dzieci aktorki poinformowały o szczegółach pogrzebu

  W weekend dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci aktorki znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotulanki.   Aktorka miała 61 lat. W latach 1997 do 2013 roku grała w serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Krystyny Lubicz. Aktorka grała też w takich produkcjach jak: "Niania", "Dom" czy "Hela w opałach", ale to rola w "Klanie" przyniosła jej największą popularność. Kotulanka od lat zmagała się z chorobą alkoholową. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając nekrolog w internecie.    Kiedy odbędzie się pogrzeb Agnieszki Kotulanki?    Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione we wtorek, 27 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w parafii św. Józefa Oblubieńca przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5 w Legionowie, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.     Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki:  „Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę   Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”   Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne   Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia   Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"   Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."     Nie żyje Agnieszka Kotulanka, aktorka znana z serialu "Klan" Aktorka miała 61 lat

Nie żyje Agnieszka Kotulanka
East News
Newsy
Agnieszka Kotulanka nie żyje! Gwiazda serialu "Klan" miała 61 lat
O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina.

Agnieszka Kotulanka nie żyje. Znana aktorka filmowa, teatralna i serialowa zmarła 20 lutego 2018 roku. Od lat widzowie mogli ją podziwiać w serialu „Klan”, w którym od 1997 do 2013 roku wcielała się w rolę Krystyny Lubicz. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając nekrolog w internecie.    Agnieszka Kotulanka cieszyła się ogromną popularnością i sympatią widzów, gdy wcielała się w rolę bohaterki „Klanu”. Niestety, jej postać została usunięta, gdy aktorka popadła w alkoholizm i przestała pojawiać się na planie. Od lat walczyła z uzależnieniem.   Agnieszka Kotulanka miała dwoje dzieci. Jej mężem był Jacek Sas-Uhrynowski. W październiku aktorka skończyłaby 62 lata. Jej pogrzeb odbędzie się 27 lutego.    Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki:  „Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy” Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."   Rodzinka aktorki opublikowała nekrolog Aktorkę pożegnali również producenci serialu "Klan"   Agnieszka Kotulanka przez lata wcielała się w rolę Krystyny Lubicz

Ostatnia scena Agnieszki Kotulanki w "Klanie" zdjęcie
East News
Newsy
Jak wyglądała ostatnia scena Agnieszki Kotulanki w "Klanie"? Zobaczcie wideo!
Po tej scenie nagle zniknęła z serialu...

Nie żyje Agnieszka Kotulanka. Aktorka zmarła 20 lutego, miała 61 lat. Pogrzeb aktorki odbędzie się 27 lutego.  W latach 1997-2013 Kotulanka grała w serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Krystyny Lubicz. Widzowie darzyli Krystynę Lubicz bardzo dużą sympatią, dlatego Kotulanka należała do grona jednych z najbardziej lubianych polskich aktorek. W 2014 roku producenci serialu podjęli jednak decyzję o usunięciu aktorki z obsady i uśmierceniu jej postaci. Dlaczego? Kotulanka miała problemy osobiste, walczyła z nałogiem, często nie stawiała się na zdjęciach, dlatego produkcja nie miała wyjścia i zrezygnowała ze współpracy z nią. Ostatnia scena z udziałem aktorki powstała w 2013 roku. Co to była za scena? Mamy wideo!   Ostatnia scena z Agnieszką Kotulanką w "Klanie" Agnieszka Kotulanka grała Krystynę Lubicz do 2013 roku. Po raz ostatni pojawiła się w serialu w 2472. odcinku. Widzowie mieli okazję zobaczyć scenę, w której Krystyna Lubicz spaceruje ze swoją przyjaciółką. Podczas rozmowy Krystyna wyjawiła, że podczas pewnej konferencji, poznała mężczyznę, który okazał się jej bratnią duszą. „Mamy po prostu podobne poglądy w wielu sprawach” - powiedziała Krystyna Lubicz. Przyjaciółka zazdrościła jej tego, że poznała "bratnią duszę". Widzowie mieli nadzieję na to, że producenci rozwiną ten wątek i zobaczą wkrótce romans Krystyny, ale niespodziewanie aktorka przestała pokazywać się na planie serialu. Scenarzyści szybko wymyślili nowy wątek i w kolejnych odcinkach widzowie dowiedzieli się, że stan zdrowia Krystyny niespodziewanie się pogorszył, dlatego bohaterka Kotulanki została wysłana na leczenie do Bostonu. Niestety Kotulanka nie wróciła już do serialu, a scena spaceru była jej ostatnią w serialu "Klan".    ZOBACZ:  Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner