Agnieszka Kaczorowska w spódnicy z cekinami
INSTAGRAM

Agnieszka Kaczorowska w pięknej spódnicy z sieciówki! Dostaniesz ją na zimowych wyprzedażach w H&M!

Agnieszka Kaczorowska w spódnicy z cekinami
INSTAGRAM

Agnieszka Kaczorowska razem ze swoim mężem, urządziła spotkanie opłatkowe w swojej szkole tańca. Tancerka pochwaliła się zdjęciem z tego wydarzenia, na swoim Instagramie! Aktorka na tę okazję wybrała niedrogą, ale efektowną stylizację, którą każda z nas może dostać w H&M w bardzo atrakcyjnej cenie! 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są naprawdę szczęśliwą i kochającą się parą! Obydwoje kochają taniec i prowadzą szkołę tańca. Ostatnio para zorganizowała wigilię w Dance World, na której Agnieszka prezentowała się zjawiskowo! Tancerka zaprezentowała się w kolorach, które ewidentnie kojarzą się z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Największe wrażenie zrobiła jednak jej spódnica z sieciówki! 

Zobacz także: Już w święta zmieni się życie całej rodziny Agnieszki Kaczorowskiej! To prawdziwa rewolucja

Tancerka na tę wyjątkową okazję wybrała prosty, czerwony golf. Jest to absolutny trend tej zimy, dlatego można go dostać w wielu popularnych sieciówkach. Do tego Agnieszka dobrała przepiękną, złotą spódnicę, która ozdobiona jest cekinami. Fanki oszalały na jej punkcie i dopytywały się, gdzie można ją dostać! Okazało się, że spódnica jest dostępna w H&M, w cenie 149,99 zł! Warto zatem wybrać się na zimowe wyprzedaże i kupić taką perełkę! 

Agnieszka podczas spotkania opłatkowego w swojej szkole tańca, prezentowała się dziewczęco, elegancko i z klasą! W tym sezonie cekiny to prawdziwy hit, dlatego jeśli nie masz jeszcze pomysłu na świąteczną bądź sylwestrową stylizację, to koniecznie odwiedź sieciówki, w których znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji! 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska spódnica
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13