Agnieszka Jastrzębska krytykuje film Birdman
ONS

Birdman dostał najwięcej Oscarów. Jastrzębska nie ma najlepszego zdania o tym filmie

Agnieszka Jastrzębska krytykuje film Birdman
ONS

Wielka oscarowa noc, która okazała się historyczna dla polskiej kinematografii, już za nami. Oprócz prestiżowego wyróżnienia na długo w pamięci Hollywood pozostanie przemowa Pawła Pawlikowskiego. Reżyser odbierając statuetkę dla "Idy" rozgadał się w swoich podziękowaniach wygłaszając najdłuższą mowę w tym roku. Zobacz: "To jest żenujące"

Prawdziwym królem oscarowego wieczoru był film "Birdman". Produkcja dostała najwięcej wyróżnień, za: "Najlepszy Film", "Zdjęcia", "Najlepszy scenariusz oryginalny" i "Najlepszy reżyser". Co ciekawe, fanką filmu nie jest Agnieszka Jastrzębska. Zdaniem dziennikarki dzieło jest "przefilozofowane":

Na pewno jestem bardzo zdziwiona zachwytami nad "Birdmanem". Uważam, że to jest jakiś przefilozofowany pomysł, kompletnie nawet nie hollywoodzki. Szłam na ten film z dobrym nastawieniem i spodziewałam się czegoś wyjątkowego, a tak naprawdę film mnie znudził i momentami nawet rozczarował jakąś filozofią. Nic tam się nie trzymało... - powiedziała dziennikarka w rozmowie z nami


Zgadzacie się?

Zobacz: Gospodarz Oscarów 2015 z mężem na czerwonym dywanie. Obaj złamali dress code


Agnieszka Jastrzębska w złotym płaszczu Zuo Corp


Gwiazdy na gali rozdania Oscarów 2015:

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11