Reklama

Agata Młynarska ciągle przebywa w szpitalu. W jakim jest stanie i dlaczego do niego trafiła? Opowiedziała o tym dziennikarzom "Faktu".

Agata Młynarska trafiła w ostatnich dniach na oddział gastrologii. Dziennikarka cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. Jak pisała w czwartek "najgorsze znów udało się pokonać".

Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie - pisała.

Teraz zdradziła trochę więcej w wywiadzie dla Faktu. Co powiedziała?

Zobacz także

Dlaczego Agata Młynarska trafiła do szpitala?

Jak mówi w "Fakcie", atak choroby jelit dopadł ją podczas rodzinnych wakacji nad morzem. Jak mówi, obudziła się rano i od razu wiedziała, że nie wstanie z łóżka.

Ból brzucha był nie do wytrzymania, do tego torsje. Po kilku godzinach znalazłam się w szpitalu – mówi w "Fakcie".

Prezenterka i dziennikarka porównuje swoją chorobę do "bomby zegarowej". Przyznaje też, że dawno nie miała tak silnego nawrotu choroby. Jednak już niebawem chce wrócić nad morze i dokończyć wakacje. Szczególnie, że już niedługo czekają ją nowe wyzwania.

Na początku sierpnia będę już w pracy w TVN – mówi.

Nie tak dawno Młynarska przeszła do stacji TVN Style. Jesienią ma poprowadzić show „Ex-tra zmiana”, Zobaczymy w nim kobiety w trakcie rozwodu i zaraz po nim. Ma mieć też wpływ na rozwój nowych projektów telewizyjnych.

Zobacz: Agata Młynarska wydała za mąż swoją córkę! Jak wam się podoba suknia ślubna Sylwii?

Reklama

Agata Młynarska od kilku dni przebywa w szpitalu.

Reklama
Reklama
Reklama