Olga Frycz w wywiadzie dla "Twojego Stylu" stwierdziła, że produkcja "M jak miłość" zachowywała się nieodpowiednio nie tylko w stosunku do niej, ale również do innych gwiazd (Frycz o pracy na planie "M jak miłość: "Nikt nikogo nie szanował!". Co na to Kasia Cichopek? Było aż tak źle?). Kasia Cichopek odniosła się do słów koleżanki z planu i stanowczo je zdementowała - zrobiła to również Anna Mucha (POLECAMY: Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość". Mucha ostro jej odpowiedziała!).

 

W rozmowie z Party.pl Cichopek przyznała jednak, że jest jedno obostrzenie ze strony produkcji serialu TVP, do którego gwiazda musi się stosować. O czym mówi? I czy jest to dla niej trudne? Posłuchajcie!

 

Postać Kasi Cichopek w "M jak miłość"

Przypomnijmy, Kasia Cichopek gra w "M jak miłość" już od 18 lat, teraz jej postać czeka duża rewolucja - Kinga Zduńska zostanie trzeci raz mamą! A co więcej? To będą bliźniaki!

 

Katarzyna Cichopek od 18 lat gra w "M jak miłość".

Kasia Cichopek z mężem na komunii syna
Instagram

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Czego Kasia Cichopek nie może robić?

M jak Miłość
Mat. prasowe

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!