Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Iza zostawi Marcina M jak miłość
Instagram
Seriale

"M jak miłość": To koniec małżeństwa Izy i Marcina? Chodakowska zostawi pożegnalny list! 

"M jak miłość": Czy związek Izy i Marcina przetrwa? A może to koniec!?

Mikołaj Roznerski opublikował wzruszające zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym Marcin przytula zapłakaną Izę. Czy będzie przełom w ich relacjach? Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać, bo Chodakowski najpierw wpakuje się w poważne kłopoty, z których wyciągnie go rodzina. Kiedy w końcu przemówią mu do rozsądku okaże się, że Iza nie mogła dłużej wytrzymać kłótni między nimi i... uciekła!

W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater

To już koniec małżeństwa Izy i Marcina w "M jak miłość"?

Kryzys w małżeństwie Izy i Marcina w "M jak miłość" pogłębia się! Chodakowski nie może darować Izie, że na nagraniach flirtowała z Ostrowskim i patrzyła na kolegę z pracy, jak kiedyś na niego. To wszystko sprawia, że Marcin zaczął sięgać po alkohol i stał się agresywny. Po pobiciu Ostrowskiego i dramatycznej bójce trafi do więzienia! Wtedy do akcji wkroczy Aneta i wygłosi taką przemowę, że Chodakowski w końcu weźmie się w garść. Tylko czy nie będzie już za późno? 

Kiedy wróci do domu i będzie chciał porozmawiać szczerze z Izą nie zastanie jej, ale będzie czekał na niego... list pożegnalny!

Któregoś dnia pojedzie do Michała, dam mu sierpowego, po czym wróci do domu pokłóci się z Izą i wyjdzie w da się z kimś w bójkę i trafi do szpitala, Aneta mu trochę nagada że ty zachowaniem straci żonę 😮ale w końcu Marcin pójdzie z Michałem na policję zgłoszą szantaż,.. Marcin po powrocie do domu nie zastanie Izy tylko list od niej że na parę dni musi wyjechać zatrzyma się u Asi  - pisze jedna z fanek serialu w komentarzu na koncie Mikołaja Roznerskiego na Instagramie. 

To już koniec małżeństwa Izy i Marcina? Mikołaj Roznerski na swoim instagramowym koncie wymownie napisał pod zdjęciem z planu "M jak miłość"

,,No i masz Babo placek’’😳

Fani serialu nie wierzą w to, że małżeństwo Chodakowskich rozpadnie się. Mają rację?

Zobacz także: "M jak miłość": Marcin Chodakowski w więzieniu! Rozstanie z Izą skończy się dla niego tragicznie 

Najpierw to Marcin nie mógł wybaczyć Izie tego, co zaszło między nią a Ostrowskim, a kiedy postanowi walczyć o ich małżeństwo to ona wyjedzie!?

M jak miłość Marcin Chodakowski
MTL Maxfilm

Zaskakujące, że Olewicz będzie chciał pomóc Chodakowskiemu!

Marcin M jak miłość
Instagram / mjakmilosc.official

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mat. prasowe
Seriale
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska)! Jak informował ostatnio "Świat seriali" Chodakowski poprosi Izę o rękę w święta Bożego Narodzenia. Marcin spełni tym samym marzenie swojego syna, który chciał, żeby Iza była jego mamą... Co dokładnie wydarzy się w 1433 odcinku "M jak miłość"? Okazuje się, że przed zaręczynami Marcin pojedzie na cmentarz i odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby.  Zaręczyny w "M jak miłość" Według doniesień magazynu "Tele Tydzień" już 2 kwietnia fani "M jak miłość" zobaczą wyjatkowo wzruszające sceny z udziałem Marcina. Chodakowski kupi pierścionek zaręczynowy, po czym pojedzie... na cmenatarz. Okazuje się, że Marcin pojedzie pożegnać się z Kasią (kilka lat temu wcielała się nią Agnieszka Sienkiewicz), mamą Szymka.  Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się- powie Chodakowski. Po powrocie do domu Marcin będzie czekał na moment, w którym wręczy ukochanej pierścionek zaręczynowy. Zrobi to , gdy usłyszy smutnego syna: Poprosiłem o coś jeszcze i nic! Poprosiłem, żebyś była moją mamą- będzie mówił do Izy.  Iza będzie pocieszać Szymka, ale wtedy Marcin uklęknie i poprosi ją o rękę! Bardzo cię kocham. Zostaniesz moją żoną? Tak- powie szczęśliwa Iza. Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce dojdzie do ślubu Izy i Marcina!  Zobacz także:   Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę! Marcin poprosi Izę o rękę. Chodakowski oświadczy się Izie...

M jak miłość - Iza i Marcin w łóżku
Mat. prasowe
Seriale
"M jak miłość": Iza i Marcin w łóżku! Czy Ania ich nakryje? Zobacz zwiastun serialu!
"M jak miłość": Iza i Marcin w łóżku! Czy Ania ich nakryje? Zobacz zwiastun serialu!

  A jednak! Iza i Marcin znów będą razem! W 1405 odcinku " M jak miłość " Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) wylądują razem w łóżku. Jak do tego dojdzie?    Iza i Marcin z M jak miłość wrócą do siebie? Wydawało się, że gdy Artur trafi do więzienia , Iza i Marcin będą mogli znów być razem. Jednak w międzyczasie w życiu Chodakowskiego pojawiła się Ania, z którą bohater zaczął planować wspólną przyszłość. Nie zapomniał jednak o Izie, a ona o nim... W 1405 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Marcin źle znosi fakt, że jego przyjaciel Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) chce spotykać się z Izą i zabrać ją na Mazury. Podczas wspólnego treningu, dojdzie między nimi do bójki.  Zdenerwowany Marcin po treningu wróci do domu, gdzie zastanie Izę, która wprowadziła się do tego samego bloku. Para spędzi czas w mieszkaniu Izy przy butelce szampana i zacznie szczerze rozmawiać o tym, co się ostatnio między nimi wydarzyło.   - Żałuję, że zawiodłam twoje zaufanie. Jak mogłam wtedy w ciebie zwątpić? Nie powinnam nigdy, przenigdy… I ten cały bałagan z Arturem… Myślisz, że kiedyś mi to wybaczysz, zapomnisz?, spyta Iza.   - Już zapomniałem… - przyzna Marcin. - To dlaczego… dlaczego już mnie nie kochasz? - zapyta Iza. Marcin nie zdąży odpowiedzieć, bo Iza go pocałuje, a on jej nie odrzuci. Marcin zaniesie Izę do łóżka. W tym samym czasie w ich bloku pojawi się Ania. W zwiastunie 1405 odcinka "M jak miłość" widzimy, jak Ania puka do drzwi mieszkania. Czy Ania nakryje ich w łóżku?    1405. odcinek "M jak miłość" już w poniedziałek 10.12.2018 o godz. 20.55 w TVP2   Zobacz:  Ania postanowi pozbyć się Izy z życia Marcina! Takiej intrygi w "M jak miłość" jeszcze nie było...   Zwiastun M jak miłość: Ania pod drzwiami Marcina...

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram
Newsy
Wymowny komentarz Tomasza Ciachorowskiego pod zdjęciem z planu "M jak miłość"! Czy Artur wróci?
Tak szczęśliwej rodziny Chodakowskich już dawno nie widzieliśmy!

W nowym sezonie " M jak miłość " w rodzinie Chodakowskich w końcu zagości spokój. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać! Sprawa w sądzie dotycząca śmierci Artura jest już na ostatniej prostej i nowe zdjęcia z planu wskazują na to, że Olek wyjdzie na wolność. Teraz Mikołaj Roznerski pochwalił się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem Izy i Marcina. Chodakowscy pozują na nim z dziećmi i widać, że są bardzo szczęśliwi. Fotografię skomentował Tomasz Ciachorowski czyli serialowy Artur. To, co napisał może niepokoić... Czy Skalski nawet po śmierci nie da spokoju Izie? Tomasz Ciachorowski zapowiada powrót Artura?  Mikołaj Roznerki opublikował na Instagramie zdjęcie z serialową Izą, Stasiem i Mają. Wszyscy mają uśmiechy na twarzach i być może planują wspólny wyjazd. Kocham tych Ludzisków ❤️ Praca z nimi to zawsze przygoda 🔥👊☺️ Wariaty takie ...😂😂😂 Pozdrawiamy szaleńczo z planu @mjakmilosc.official 😁👊💪❤️ - napisał pod zdjęciem Mikołaj Roznerski. Tymczasem uroczą fotografię szybko skomentował Tomasz Ciachorowski, który grał w serialu Artura Skalskiego i napisał: Boże - moja córeczka :). Jaka wyrośnięta. I skóra zdjęta z taty 😏😉 Na to Mikołaj Roznerski żartobliwie odpowiedział:  Chciałbyś 😂💪👊😁 , a serialowy Artur dodał: tak łatwo się mnie nie pozbędziecie 😉. Całusy dla wszystkich. Czyżby Tomasz Ciachorowski w ten sposób zapowiedział, że kłopoty rodziny Chodakowskiej związane z Arturem jeszcze się nie skończą! Oby na żartobliwych komentarzach się skończyło!  Spójrzcie na to wymowne zdjęcie... Zobacz także:   Iza w "M jak miłość" wyzna, że Artur ją zgwałcił! To zeznanie zmieni wszystko...      ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner