Aneta Zając w białej marynarce

"Zającu mój kochany, wiesz, że Cię kocham najbardziej na świecie" Niezwykłe życzenia urodzinowe dla Anety Zając...

Aneta Zając w białej marynarce

Urszula Dębska, Błażej Michalski i Katarzyna Ankudowicz składają życzenia urodzinowe Anecie Zając! Aktorka we wtorek świętuje swoje 34. urodziny, dlatego koledzy z planu "Pierwszej miłości" postanowili zrobić jej niespodziankę i nagrali filmik, na którym życzą jej wszystkiego najlepszego.

Gwiazda jest bardzo lubiana wśród współpracowników, dlatego nie mogli oni zapomnieć o jej urodzinach. Urszula Dębska bardzo przyjaźni się z Anetą Zając, a jej życzenia są naprawdę szczere i bardzo przyjacielskie:

Zającu mój kochany z okazji Twoich cudownych urodzin chciałam Ci złożyć z całego serduszka wszystkiego najlepszego. Wiesz, że Cię kocham najbardziej na świecie, także, żebyś była szczęśliwa, żebyś miała cudowne marzenia, które się non stop spełniają i żebyś się nie zmieniała.

Życzenia Anecie Zając złożyła też Katarzyna Ankudowicz:

Najlepsze, serdeczne, z serca prawdziwe życzenia dla Ciebie kochana Anetko. Dużo, dużo szczęścia i tego, żeby cały czas od środka świeciło tak jak świeci. Wszystkiego najlepszego kochana!

Obok dwóch pięknych pań pojawił się też Błażej Michalski. Co powiedział?

Droga Aneto! Pięknego dnia, pięknego życia, pociechy z Twoich pięknych dzieci i może jeszcze dwójeczki, jeśli sobie tego życzysz. Uśmiechu, miłości pięknej,  szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

My również przyłączamy się do życzeń dla Anety Zając! Wszystkiego najlepszego!

 

Zobacz: Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka mają już 5 lat! Jak wyglądały urodziny bliźniaków?

 

Gwiazdy "Pierwszej miłości" składają życzenia Anecie Zając

 

Aneta Zając obchodzi 34. urodziny!

Aneta Zając w czarną torbę

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13