Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
ONS

Majdan jest perfekcyjnym tatą dla dzieci Rozenek. Jest dla nich wzorem w...

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
ONS

Każdego roku w show-biznesie pojawiają się nowe pary i nieoczekiwane romanse. Niektóre z nich wzbudzają ogromne emocje, szczególnie jeśli dotyczą gwiazd, które są u szczytu popularności. Z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku relacji Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Ich romans wyszedł na jaw już kilak miesięcy temu, ale dopiero niedawno para wyszła z ukrycia. Przypomnijmy: Pikantne zdjęcia Rozenek i Majdana z ich kolejnej randki

Początkowo relację Małgorzaty i Radka określano jako romans, ale wobec najnowszych doniesień i zdjęć paparazzi, można śmiało nazwać to związkiem, w dodatku bardzo poważnym. Majdan spędza bowiem mnóstwo czasu w towarzystwie nie tylko Rozenek, ale również jej dzieci. Odwozi ich do szkoły, robi zakupy... Ostatnio fotoreporterzy "Faktu" przyłapali parę na meczu piłki nożnej, w którym na boisku szaleli synowie "Perfekcyjnej". Majdan jak wzorowy ojciec (i przecież doświadczony piłkarz) dawał im w przerwach wskazówki. Te z pewnością okazały się pomocne, a chłopcy z entuzjazmem słuchali rad "wujka". Właśnie - wujka czy może już taty?


Chciałbym mieć rodzinę, żonę i trójkę dzieci. Dla mnie szczęśliwa, pełna rodzina to sprawa najpiękniejsza - powiedział kilka tygodni temu Majdan w jednym z wywiadów.


Wygląda na to, że w końcu jego marzenia zaczęły się spełniać. Stworzą z Rozenek rodzinę?

Zobacz: Rozenek zmieniła Majdana. Doda nie znała go od tej stronyRozenek i Majdan odwożą jej dzieci do szkoły:

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27