Party Stories
Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak wraca z nowym programem. Wiemy, kiedy premiera i o czym będzie

Wreszcie rozpoczyna pracę w radiu! O czym będzie jej audycja? 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak (miał 39 lat). W ostatnich miesiącach Agnieszka Woźniak-Starak sporo czasu spędziła w Zakopanem, wśród znajomych, którzy pomagali jej przetrwać żałobę. Teraz postanowiła wrócić do Warszawy, gdzie zaczyna pracę w newonce.radio. Będzie prowadzić audycję na żywo „Life Balance”. Zacznie już 11 marca, w środę, o godz. 16:00.

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 43 lata! Dziś jest ikoną stylu, a kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjecia

Nowy program Agnieszki Woźniak-Starak

Jak udało nam się ustalić, do jednego z pierwszych odcinków dziennikarka zaprosiła aktorkę Magdalenę Boczarską, która zagrała m.in. w filmie „Sztuka kochania”, wyprodukowanym przez Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka co tydzień będzie rozmawiać z kobietami i mężczyznami, nie tylko tymi z pierwszych stron magazynów. Tematy? Jak złapać w życiu równowagę, być eko, szukać inspiracji. Stąd tytuł audycji "Life Balance" (życiowy balans — tłum). Audycji Agnieszki w internetowym newonce.radio będzie można posłuchać też w dowolnym czasie w formie podcastów. To dobra wiadomość, dla tych, którzy o 16.00 w środę nie będą mogli słuchać jej programów na żywo.

Agnieszka Woźniak Starak w Dzień Dobry TVN

Naszą informację w poniedziałek potwierdziło samo newonce.radio.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez newonce.radio (@newonce_radio)

Więcej - w nowym "Party".

Paweł Królikowski na okładce Party - na zdjęcie główne

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Daria Ładocha o porównaniach do Agnieszki Woźniak-Starak
Newsy
Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak: "Strasznie stresuję się porównaniami..."

Daria Ładocha zadebiutuje jako prowadząca reality show "Ameryka Express". W poprzednich sezonach gospodynią programu była Agnieszka Woźniak-Starak , jednak dziennikarka z powodów tragicznych doświadczeń w życiu prywatnym wycofała się z aktywności zawodowych.  Jak Daria Ładocha poradzi sobie w nowej roli? Z drugiej strony ma całkiem niezłe doświadczenie, biorąc pod uwagę jej zwycięstwo w drugiej edycji "Agenta-Gwiazdy". Zastąpiłam niesamowitą dziennikarkę, wspaniałą kobietę Agnieszkę, więc stresuje się porównaniami, ale nie starałam się jej zastąpić! Stworzyłam jakąś swoją postać. - powiedziała w rozmowie z Party.pl  Czy Daria zdecydowała się zwrócić do Agnieszki Woźniak-Starak z prośbą o wskazówki dotyczące programu? O tym, oraz kilku innych szczegółach nowej edycji "Ameryka Express" opowiedziała w wywiadzie dla Party.pl Posłuchajcie!  Zobacz także:  Express do sławy Darii Ładochy. Czy boi się porównań do Agnieszki Woźniak-Starak? Daria Ładocha zdradziła, że stresuje się porównaniami do Agnieszki Wożniak-Starak, ale starała się być sobą w programie. Czy odnalazła się w roli prowadzącej ?  

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna nową pracę! Kto będzie jej pierwszym gościem?
Agnieszka Woźniak-Starak rusza z własną audycją. Zdradziła, kto będzie jej pierwszym gościem!

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do Warszawy. Po dość długim pobycie w Zakopanem, gdzie odzyskała spokój po starcie męża, postanowiła wrócić do domu i zaczęła pracę w newonce.radio. Dziennikarka będzie tam prowadzić audycję „Life Balance”, a zaczyna już 11 marca o godz. 16:00. Zobaczcie, jak sama zapowiedziała swój program! Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada swoją audycję! Agnieszka Woźniak-Starak swoją karierę dziennikarską zaczynała właśnie od pracy w radiu. Teraz postanowiła wrócić do swoich korzeni: Jutro o 16:00 na żywo w Newonceradio premiera mojej audycji "Life Balance". Trochę się stresuję, bo co tydzień będziemy podejmować ważne, życiowe tematy, co zawsze wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy tak samo jak, ja szukają odpowiedzi na różne pytania, znajdą w tych rozmowach coś wartościowego - napisała dziennikarka. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zapowiedzieć swoją pierwszą rozmówczynię, która podzieli się ze słuchaczami swoją historią i przedstawiła ją jedynie jako Magda. Udało nam się ustalić, że chodzi o Magdalenę Boczarską , która grała w filmie "Sztuka kochania", którego producentem był Piotr Woźniak-Starak: Cieszę się, że wracam do radia. I że w pierwszej audycji porozmawiam właśnie z nią. Nie chcę zdradzać za dużo, więc powiem tylko tyle, że ma na imię Magda i jej historię powinni poznać wszyscy. Do usłyszenia! - dodała. Zamierzacie słuchać audycji Agnieszki Woźniak-Starak?         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak musiała przerwać swoją pracę! "Bardzo żałuję ale..."
Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Niestety musiała przerwać dalsze nagrywanie.

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Niestety musiała przerwać dalsze nagrywanie. To wszystko z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Ma jednak pomysł na zmianę formuły swojej audycji, a jej efekty mogą przynieść ludziom chwilę ukojenia w tych trudnych czasach. Jakie zmiany chce wprowadzić i jak one mogą wpłynąć na społeczeństwo?  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w swojej radiowej audycji. Padły wzruszające słowa Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do pracy, a teraz musi ją przerwać. Dlaczego?  Agnieszka Woźniak-Starak ze smutkiem poinformowała o odwołaniu wczorajszej audycji "Life Balance". Niestety szybko rozprzestrzeniający się wirus uniemożliwia spokojną pracę i ze względu na bezpieczeństwo zapraszanych gości formuła programu musi zostać zmieniona: Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Agnieszka Woźniak-Starak dodała, że chciałaby się skupić na aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce i głośno mówić o ludziach, którzy robią wszystko aby pomagać innym: Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner