Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber
Justin Bieber
1/6
Justin Bieber

Szokujące informacje dotyczące Justina Biebera! Gwiazdor potrącił człowieka! Wokalista wracał z kościoła wraz ze swoimi przyjaciółmi i uderzył samochodem paparazzo. Mężczyzna upadł na ziemię. Czy coś mu się stało? Przeczytaj więcej informacji z wypadku Justina Biebera na kolejnych stronach i zobacz zdjęcia z wypadku! 

 

Zobacz: Justin Bieber powrócił na Instagram! I od razu pochwalił się odważnymi zdjęciami sylwetki

2/6
Justin Bieber

Justin Bieber wraz ze swoimi przyjaciółmi uczestniczył we mszy organizowanej przez zielonoświątkowy kościół Hillsong w Beverly Hills. Gdy wracał swoim samochodem z kościoła, wtedy doszło do wypadku! Muzyk potrącił jednego z paparazzi, którzy stali przed budynkiem. 

 

Przeczytaj więcej na kolejnej stronie!

 

Zobacz: WPADKI na żywo! Adele fałszowała, Doda spadła ze sceny, ale i tak najgorzej mieli Bieber i Iglesias!

3/6
Justin Bieber

Paparazzo upadł na ziemię - najwyraźniej został zraniony w nogę. Co zrobił Justin Biebier? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

4/6
Justin Bieber

Muzyk natychmiast opuścił samochód, by sprawdzić, jak czuje się fotograf. Został przy nim aż do przyjazdu pogotowia i policji. Czy poniesie konsekwencje wypadku? Przeczytaj na kolejnej stronie!

5/6
Justin Bieber

Okazuje się, że po rozmowie z policją Justin mógł opuścić miejsce wypadku. Na razie nie wiadomo, czy poniesie jakiekolwiek konsekwencje. Nie jest wykluczone, że paparazzo będzie domagał się odszkodowania!

 

Zobacz: Czy w sytuacji wypadku do pracy lub z pracy przysługuje odszkodowanie?

6/6
Justin Bieber

Justin Bieber z pewnością zestresował się całą sytuacją. Wyglądał na zdenerwowanego! 

Więcej na temat Justin Bieber