Wyniki oglądalności "Mąż czy nie mąż" i "Nie rób scen"
ONS

Seriale z Brodzik i Schejbal miały być hitami TVN. Jeden z nich stracił MILION widzów

Wyniki oglądalności "Mąż czy nie mąż" i "Nie rób scen"
ONS

Joanna Brodzik jest teraz bardzo zapracowaną gwiazdą, ponieważ na dobre powróciła do show-biznesu. Aktualnie gra w teatrze i nowym serialu TVN - "Nie rób scen". Gwiazda wyznała, że dzieci za nią bardzo tęsknią, ale ją to cieszy. Zobacz: Brodzik jest zapracowaną gwiazdą. Cieszy się, że dzieci za nią tęsknią

Na antenie stacji pojawiła się także inna produkcja  z Magdaleną Schejbal w roli głównej - "Mąż czy nie mąż". Niestety oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy cieszył się sporym sukcesem, ponieważ przed ekranami telewizorów zasiadło 2,17 mln, a trzeci zgromadził już tylko 1,12 mln. W ciągu dwóch odcinków oglądalność obniżyła się o ponad milion widzów, co jest sporą stratą. Z kolei serial z Joanną Brodzik radzi sobie nieco lepiej, choć też był moment kryzysowy.

Produkcja  "Nie rób scen" przy pierwszym odcinku przyciągnęła 1,86 mln widzów, ale przy drugim zaledwie 1,21 mln. Na szczęście przy następnej emisji znowu nastąpił skok i perypetie bohaterów śledziło 1,24 mln widzów.

Który serial wolicie?

Zobacz: Prokop zadrwił z Schejbal na konferencji TVN. Nawiązał do konfliktu z Polsatem

 

 
 

 

 

Gwiazdy po zakończeniu zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23